Posłanka opozycji: "Kaczyński mnie zaatakował!" Mamy nagranie, sami oceńcie (video)

Posłanka opozycji: "Kaczyński mnie zaatakował!" Mamy nagranie, sami oceńcie (video) Źródło:

W nocy z piątku na sobotę gorąco było nie tylko wokół polskiego parlamentu ale także w jego wnętrzu. Jedna z posłanek opozycji twierdzi, że została zaatakowana przez prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego. 

Przez niemal całą noc zarówno w Sejmie jak i wokół niego miały miejsce protesty przeciwko planom obozu władzy, które chce wprowadzić ograniczenia dla mediów w polskim parlamencie. Jeśli się to uda to dziennikarze będą mieli ograniczoną swobodę poruszania się po sejmowych korytarzach a z politykami będą mogli porozmawiać jedynie w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu.

Politycy obozu władzy przebywali w Sejmie do późnej nocy. Gdy wreszcie zdecydowali się opuścić gmach parlamentu, zostali otoczeni przez posłów opozycji, którzy podążali za nimi aż do wyjścia.

Jak twierdzi jedna z posłanek Platformy Obywatelskiej, Agnieszka Pomaska, została ona zaatakowana przez prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

W nagraniu, na którym miała zostać uwieczniona rzekoma napaść, nie widać jednak samego momentu, o którym przekonuje posłanka PO. Z pewnością jednak gdy zbliża się do niej Jarosław Kaczyński, jej telefon upada na ziemię.

 
  Opublikowany przez Agnieszka Pomaska na 16 grudzień 2016
Następny artykuł