bez-tytulu
Wiadomości Pikio - 30 Listopada 2016

Tego jeszcze nie było. Posłanka Nowoczesnej ścigała dziennikarkę po Sejmie (video)

Dotychczas to głównie dziennikarze uganiali się za posłami i senatorami w polskim parlamencie w poszukiwaniu dobrego materiału. Zmienić to postanowiła jedna z posłanek Nowoczesnej Ryszarda Petru, która zaczęła ścigać dziennikarkę TVP.

Dziennikarka Telwizji Polskiej, Ewa Bugała, nie ma w środowisku opozycji zbyt dobrej opinii. Jej reportaże są uważane za jedne z najbardziej zmanipulowanych i kłamliwych jakie pojawiają się w Wiadomościach TVP.

Politycy opozycji z Nowoczesnej, Platformy Obywatelskiej czy Polskiego Stronnictwa Ludowego niechętnie z nią rozmawiają, jednak dziennikarka się nie zamierzała się poddawać. Często dochodziło do komicznych sytuacji - a przynajmniej tak zostały one ukazane w jej reportażach - podczas których posłowie w popłochu przed nią uciekali.

Teraz role się odmieniły. Posłanka Nowoczesnej, Joanna ScheuringWilegus, postanowiła wejść w rolę natarczywej dziennikarki i zaczęła ją ścigać po Sejmie domagając się od niej "setki" (krótkiej wypowiedzi) na temat jej manipulacji.

Dziennikarka szybko się poddała i uciekając oświadczyła, że posłanka może w tej sprawie skontaktować się z rzecznikiem Telewizji Polskiej.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

bh
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News