Nie ukryjecie tego! Poseł zboczeniec molestował dziennikarki, mamy jego NAZWISKO

Nie ukryjecie tego! Poseł zboczeniec molestował dziennikarki, mamy jego NAZWISKO

Całym politycznym, ale i dziennikarskim światem wstrząsnęła sprawa, w której poseł w oburzający sposób molestował przedstawicielki mediów. Jego współpracownicy nie uważają jednak, że zrobił coś złego, a pokrzywdzonym sugerują... zmianę pracy!

Komisja etyki funkcjonująca przy rosyjskiej Dumie uznała, że deputowany Leonid Słucki, który molestował dziennikarki, nie dopuścił się naruszeń oraz nie nadużył przywilejów wynikających ze swej pozycji. Decyzja ta rozwścieczyła przede wszystkim światowe media, które uważają jego zachowanie za karygodne.

Poseł bez winy?!

W odpowiedzi na brak podjęcia jakichkolwiek kroków w sprawie posła, niektóre rosyjskie media wycofały z Dumy swe reporterki. Sam polityk nie widzi jednak problemu w swym zachowaniu, a inni przedstawiciele Dumy wciąż niestety poniżają jego ofiary. Wiaczesław Wołodin, pełniący funkcję przewodniczącego Izby, stwierdził bowiem, że jeżeli praca jest dla dziennikarek zbyt niebezpieczna i stresująca, być może powinny ją zmienić. Wypowiedź ta wywołała natychmiast gigantyczne kontrowersje także poza Rosją.

Natychmiastowa odpowiedź

Część mediów funkcjonujących w państwie Putina nie zdecydowała się na wycofanie dziennikarek z Dumy. Redakcje ogłosiły jednak bojkot samego Słuckiego.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Duda w nocy zaczepił młodą dziewczynę na Twitterze. Popełnił błąd
  2. PiS nagle robi desperacki ruch! Nowa ustawa rozsadzi rząd
  3. Jakubiak jest skończony?! Na to wydał NASZE pieniądze
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News