Poseł PiS Łukasz Zbonikowski po sprawie sądowej ze swoją żoną, oskarża ją, o to że jest chora psychicznie. Wygląda na to, że jego sprawy prywatne będą miały wpływ na poparcie i wizerunek partii.

Jeszcze nie tak dawno temu cała Polska żyła romansem posła Pięty. Teraz kolejny z członków partii Jarosława Kaczyńskiego gości na wszystkich portalach internetowych, przez swój wpis oraz sprawę sądową między nim a żoną.

Łukasz Zbonikowski został oskarżony przez swoją żonę o naruszenie nietykalności cielesnej. Kobieta oskarża również męża o znęcanie się fizyczne i psychiczne. Cała sprawa trafiła przed sąd, gdzie teraz znalazła swoje rozwiązanie.

PRZECZYTAJ: Największy koszmar Kaczyńskiego! Prezes PiS ma nóż na gardle

Poseł PiS o zdrowiu psychicznym żony

Sąd w tej sprawie uznał, że poseł wykręcał ręce małżonce oraz ją szarpał. Owszem naruszył jej nietykalność cielesną, ale ze względu na niski stopień winy i społecznej szkodliwości jego czynu, podjął decyzję o umorzeniu postępowania.

Poseł opublikował na Facebooku wpis, w którym sugeruje, że jego małżonka jest chora psychicznie. Internautów wmurowało po przeczytaniu tego wpisu. Dodatkowo dziwi fakt, że został bardzo szybko usunięty.

PRZECZYTAJ: Polakom zostało mało czasu. Jackowski jest pewien, nadciąga WOJNA DOMOWA

– Kto pomodli się za moją żonę o jej zdrowie psychiczne i by się opamiętała? Kto zrehabilituje za degradacje mnie w pracy i partii? Kto obroni moje dzieci przed morzem pomyj wylewanych na ich ojca? – napisał poseł PiS.

Czy Łukasz Zbonikowski miał kochankę?

Jego małżonka w jednym z wywiadów mówi o tym, że Zbonikwski zdradzał ją ze stażystką. Dodatkowo w mediach krążyły również SMS-y posła, które miał otrzymać właśnie od swojej kochanki. Treść wiadomości ukazała się na łamach Faktu.

– Jesteś wyjątkowo niesprawiedliwy. Po wszystkim co ci dałam, po tym ile dla ciebie przezwyciężyłam, po tym jak cię pokochałam i po tym ile razem przeszliśmy, skreślasz mnie, bo nie mogłam odebrać telefonu – czytamy.

Dramatyczne wyznania gwiazd! Cierpią na psychiczne choroby

rząd PiS

Jarosław Kaczyński
Fot. YouTube/Fakty RMF FM
Jarosław Kaczyński
Fot. YouTube/Telewizja Republika

Te afery WSTRZĄSNĘŁY polską polityką!

źródło: wprost.pl