Poseł PiS Dominik Tarczyński zdobył na Twitterze ogromną popularność, kiedy pochwalił się internautom zdjęciami swojej partnerki w skąpym stroju kąpielowym. Tym razem także udostępnił na portalu fotografię z ukochaną, jednak to nie jej wdzięki przyciągnęły uwagę setek obserwatorów.

„Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej!” – podpisał zdjęcie wykonane w Gdańsku Tarczyński. Udał się on nad morze, aby spędzić tam z partnerką swój urlop. Nie wszystkim wyborcom spodobała się jednak jego postawa.

Wiele osób w komentarzach zaznaczało, że nie jest on jedynym obecnym właśnie na Pomorzu politykiem. Inni jednak, wśród których znalazła się także premier Beata Szydło, przyjechali tam, aby wspomagać ofiary niedawnych nawałnic. Kontrast pomiędzy posłami odwiedzającymi poszkodowanych obywateli a Dominikiem Tarczyńskim odpoczywającym na łodzi, zdawał się więc uderzający.

Warto zauważyć, że polityk znalazł także sporą grupę obrońców, którzy życzyli mu miłego urlopu i prosili, aby nie przejmował się nieprzechylnymi komentarzami. Tego typu wiadomości do Tarczyńskiego było jednak znacznie mniej.

...

Zobacz również

Fot. Twitter
Fot. Twitter
Fot. Twitter
Fot. Twitter
Fot. Twitter