Po tragicznych wydarzeniach z Niemiec, gdzie islamscy terroryści i imigranci tylko w miniony weekend przeprowadzili kilka brutalnych ataków, nastroje antyimigrandzkie wśród rodowitej ludności Europy zaczynają się coraz szybciej radykalizować. Nie ominęło to również Polski z powodu ataku na ciężarną obywatelkę naszego kraju. Na ten atak w ostry sposób zareagował jeden z posłów Prawa i Sprawiedliwości.

W niedzielę w niemieckim mieście Reutlingen syryjski imigrant zamordował maczetą ciężarną Polkę. Ze wstępnych ustaleń niemieckiej policji wynika, że atak miał najprawdopodobniej podłoże miłosnego „nieporozumienia”.

Naturalnie fakt, iż zamordowaną ciężarną była nasza rodaczka i do tego w ciąży, wzbudza jeszcze większą złość niż w przypadku innych ataków organizowanych przez muzułmańskich imigrantów.

Swoją złość postanowił wyrazić przy pomocy portalu społecznościowego jeden z posłów Prawa i Sprawiedliwości, Dominik Tarczyński, który wypowiedział wojnę „psom z islamskiego terroryzmu”.

 – POLKA, kobieta w ciąży zamordowana maczetą przez uchodźcę z Syrii. To oznacza jedno: WOJNA przeciwko psom z islamskiego terroryzmu! – napisał zdenerwowany polityk obozu władzy.

fot. twitter
fot. twitter

Poseł partii rządzącej, po tym gdy internauci zaczęli pytać go w jaki sposób planuje prowadzić „wojnę” z islamskim terroryzmem, szybko doprecyzował o co mu chodzi.

fot. twitter
fot. twitter

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh, źródło: dominik tarczyński na twitterze

...

Zobacz również