Rekonstrukcja rządu to temat, który nie schodzi z ust większości Polaków w ostatnich dniach. Wciąż nie wiemy, kto dokładnie straci swoje stanowisko, a kto zyska awans. Tymczasem poseł PiS ujawnia: nawet 1/4 ministrów do dymisji.

Poseł Marcin Horała z PiS twierdzi, że zmiana w rządzie będzie istotna. Ujawnia szokujące dane: nawet 1/4 ministrów do dymisji. Tylu, jak twierdzi, ministrów i wiceministrów ma stracić swoje stanowiska. W takim wypadku polityka rządu może się znacząco zmienić.

ZOBACZ TAKŻE: To jest sk*rwysyństwo! Nie uwierzysz co zrobiła Streżyńska przed dymisją

1/4 ministrów do dymisji

Już wkrótce poznamy dokładny efekt zapowiadanej przez premiera Morawieckiego rekonstrukcji rządu. Do tej pory ze stanowiskami pożegnali się już: minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski i minister cyfryzacji Anna Streżyńska. Według aktualnych spekulacji na pewno nie ma się czego obawiać kontrowersyjny minister obrony narodowej Antoni Macierewicz.

Zdaniem Horały nawet 25% obecnego składu rady ministrów może spodziewać się dymisji. To nie oznacza tylko ministrów, ale także całą rzeszę wiceministrów, sekretarzy i podsekretarzy stanu w gabinetach. Należy się zatem spodziewać ogromnej liczby dymisji w ciągu najbliższych 24 godzin.

ZOBACZ TAKŻE: Córka Macierewicza przerywa milczenie! Szokujące wyznanie: Mój ojciec był…

Źródło: wiadomosci.onet.pl

Jak relaksuje się Beata Szydło? Na to byś nie wpadł! Zaskakujące pasje polityków


Te MEMY najlepiej podsumowują 2 lata rządów PiS!

...

Zobacz również