Poseł Prawa i Sprawiedliwości Łukasz Zbonikowski, który zasłynął m.in. dzięki jeździe po pijaku na wakacjach na Cyprze po raz kolejny ma problemy. Jak donoszą media polityk pobił i okradł swoją żonę, a kochankę zmusił do dokonania aborcji. Jarosław Kaczyński już zapowiedział, że usunie posła z PiS. 

Jak wynika z informacji, do których dotarli dziennikarze przeciwko posłowi formacji Jarosława Kaczyńskiego wpłynęło zawiadomienie na policję ze strony jego żony, która oskarżyła go o pobicie i kradzież telefonu. Żona Zbonikowskiego wyprowadziła się ze wspólnego mieszkania kilkanaście dni temu do domu swojej matki. Kilka dni później doszło do awantury, podczas której poseł Prawa i Sprawiedliwości pobił swoją żonę i ukradł jej telefon, na którym miały się znajdować materiały przydatne w sprawie rozwodowej.

Jakby tego było mało, przeciwko Zbonikowskiemu zarzuty wysunęła inna kobieta, która twierdzi, że była jego kochanką a parlamentarzysta zmusił ją do dokonania aborcji.

Jak na razie prokuratura i policja zbiera materiały w wszczętym śledztwie i przesłuchuje świadków. Sam Zbonikowski zaprzecza wszystkiemu tłumacząc wszystko „politycznymi atakami” jednak nawet jego partyjni koledzy potwierdzają w rozmowie z dziennikarzami, że poseł PiS miał poważne problemy w życiu prywatnym i w dochowaniu wierności swojej żonie.

Problemy posła Prawa i Sprawiedliwości mogą budzić o tyle większe zaskoczenie i niesmak, że w życiu publicznym kreował swój wizerunek na przykładnego męża-katolika, obrońcę życia nienarodzonych a także katolickich wartości i tradycji.

O pośle Łukaszu Zbonikowskim z PiS pierwszy raz zrobiło się głośno za sprawą międzynarodowego skandalu z jego udziałem. Parlamentarzysta, wraz z kilkoma innymi posłami PiS, w 2008 roku podczas wakacji na Cyprze po pijaku rozbił golfowy wózek, za który nie chciał zapłacić. Poseł miał też problemy z prowadzeniem samochodów po spożyciu alkoholu (w 1999 r.) oraz z poselskimi kilometrówkami.

Polub pikio.pl by być na bieżąco!

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:

bh, źródło: fakt

...

Zobacz również