Kilka miesięcy temu, poseł Prawa i Sprawiedliwości, wyzwał byłego prezydenta Lecha Wałęsę na pojedynek. Mimo, że bardzo szybko przeprosił, to na wyzwanie postanowili odpowiedzieć zwolennicy legendy „Solidarności”. W jednej z kieleckich galerii handlowych doszło do bójki.

Poseł Prawa i Sprawiedliwości, Dominik Tarczyński, kilka miesięcy temu wyzwał byłego prezydenta Lecha Wałęsę na pojedynek.

 – Bolek mówi przez media do posła na sejm RP, że ‘wyrwie mnie z korzeniami’. Zapraszam cię na solo, bydlaku – napisał Tarczyński na jednym z portali społecznościowych.

Po wypowiedzi posła w mediach wybuchła burza co skłoniło go szybko do przeprosin. To jednak nie załatwiło sprawy do końca ponieważ zwolennicy byłego prezydenta nie zamierzali odpuścić.

Jak wynika z relacji lokalnych mediów, w jednej z kieleckich galerii handlowych doszło do bójki z udziałem polityka PiS. Do jedzącego polityka podeszło trzech rosłych mężczyzn, którzy zakomunikowali mu, że przyjmują wyzwanie. Pomiędzy mężczyznami doszło do awantury, która przerodziła się w bójkę.

– Solo solo! – krzyczeli klienci.

– Aua! Boli! – krzyczeli.

Potrzebna była interwencja ochrony galerii. Nikt nie odniósł poważniejszych ran, skończyło się jedynie na nerwach.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :


bh, źródło: kielcenaszemiasto.pl

...

Zobacz również