Dominik Tarczyński, zobaczywszy w internecie zdjęcie polskiej flagi włożonej do sedesu, nie wytrzymał. Postanowił złożyć zawiadomienie do prokuratury. Kobietę, która udostępniła zdjęcie posądza o bycie dziennikarką dużego tygodnika.

Poseł PiS udostępnił za pośrednictwem swojego konta na Twitterze screena, który wywołał oburzenie. Widać na nim posta, którego jedna z internautek umieściła w grupie „Nie dla Tomasza Lisa w TVP”.

Ratunku! Po porannej kupie zapchał mi się kibelek jak go odetkać? Znajdę tu jakiegoś specjalistę? – pyta internautka w poście.

Do wpisu Magdaleny Szulik załączone zostało zdjęcie polskiej flagi włożonej do sedesu podczas spuszczania wody. Tarczyński poczuł się nim urażony. Z pewnego powodu uznał, że kobieta, która zamieściła zdjęcie, jest dziennikarką „Polish Express UK”.

Dziś składam zawiadomienie do prokuratury. Ta Pani to podobno dziennikarka Polish Express UK – napisał Tarczyński na Twitterze.

Informacji o powiązaniach Szulik z tygodnikiem w internecie brak. Internautka upublicznia na Facebooku bardzo mało danych. Na portalu zamieściła jedynie kilka zdjęć. Większość jej komentarzy jest prześmiewcza, co mogłoby nawet wskazywać, iż jest to „fake`owe” konto. Zamieszczone przez Szulik zdjęcie krąży w internecie od dawna i było już obiektem badań prokuratury.

...

Zobacz również