Poseł PiS zażartował po złocie Stocha. Internauci chcą go rozszarpać

Poseł PiS zażartował po złocie Stocha. Internauci chcą go rozszarpać

Poseł PiS ostro skomentował złoto Kamila Stocha na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczangu. Niestety dołączył do innych polityków, którzy zapomnieli, po co właściwie rozgrywane są wspomniane zawody. Członek obozu władzy rozpętał prawdziwą wojnę!

Dziś Kamil Stoch zdobył pierwszy podczas XXIII Zimowych Igrzysk medal dla Polski. Skoczek zwyciężył w zawodach na dużej skoczni, odbijając sobie porażkę na małym obiekcie. Niestety tylko w tej konkurencji mogliśmy liczyć na medale. Wciąż do rozegrania pozostaje konkurs drużynowy. ZOBACZ TAKŻE: To już KONIEC Żyły na Igrzyskach. Fani są zrozpaczeni Tegoroczne Igrzyska nie są zbyt szczęśliwe dla Polaków i wszystko wskazuje na to, że nasza 62-osobowa reprezentacja przywiezie najwięcej dwa medale. Choć nie jesteśmy ostatni w klasyfikacji medalowej, więcej krążków od nas zdobyła nawet Wielka Brytania. Inaczej niż olimpiada w Soczi, ta w Korei Południowej musi zostać jak najszybciej zapomniana. Humoru nie poprawiają nam także politycy, którym wydaje się, że poczucie humoru, które prezentują, samo w sobie ma jakikolwiek poziom. Odbiega ono jednak znacząco od idei Igrzysk, które mają prowadzić do odłożenia na bok politycznych sporów i zaprowadzenia pokoju. ZOBACZ TAKŻE: MISTRZU JESTEŚ WIELKI! Kamil Stoch znów przejdzie do historii Jednym ze wspomnianych działaczy jest Michał Szczerba, który porażkę w Pjongczangu zrzucił na rząd PiS. Ściągnął na siebie przy tym falę krytyki. Teraz dołączył do niego jeden z posłów PiS. - 4 lata temu, za PO 4 złote medale. Za PiS bida z nędzą. Narciarze alpejscy nie mają gdzie trenować. Za swoje przygotowują się do startów. Bańka mydlana pęka - napisał na Twitterze Szczerba.

Poseł PiS komentuje złoto Stocha

Zasiadający w Sejmie Marcin Horała opublikował wpis, który jest jeszcze bardziej żenujący od tego Michała Szczerby. Polityk zamieścił w nim fotografię zmartwionego Donalda Tuska, a wszystko podpisał słowami: "Wellinger przegrał". Nawiązał tym samym sprawy przynależności dziadka byłego premiera do Wehrmachtu. ZOBACZ TAKŻE: Jest WIELKI! Szczere słowa Stocha po zdobyciu złota Zasugerował również, że z racji losów wojennych swojego bliskiego krewnego i własnego pochodzenia nie cieszy się ze złota Polaka. Tweet natychmiastowo wywołał wojnę, w której udział wzięli znani dziennikarze. Na niekorzyść posła działa również fakt, że fotografia z Tuskiem pochodzi z 2008 roku, gdy premier odwiedził zniszczoną żywiołami Opolszczyznę. ZOBACZ TAKŻE: Skandal na Igrzyskach Olimpijskich! Justyna Kowalczyk na WYLOCIE Pomimo krytyki Horała nie usunął wpisu, a nawet zaczął go bronić. Poseł spotkał się z ogromną krytyką, a wśród nieprzychylnych mu głosów pojawiła się masa niecenzuralnych słów. Nie ma wątpliwości, że rozszarpać deputowanego mają ochotę nawet ci internauci, którzy na co dzień z polityką mają niewiele wspólnego. Ostatecznie Horała napisał, że żart ten jest przykrą sprawą i zapowiedział odniesienie się do niej w poniedziałek. - Szanuję opinię i staram się zrozumieć. Zwycięstwo Stocha to ogromna radość, ale jednak nie coś z obszaru sacrum, tworzące czas niestosowny do żartów - bronił się Horała.   źródło: Twitter.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News