Słynny poseł PiS brutalnie pobity?! Jego twarz wygląda przerażająco

Słynny poseł PiS brutalnie pobity?! Jego twarz wygląda przerażająco

Twarz seksposła wywołała dzisiaj w Sejmie niemałą sensację! Łukasz Zbonikowski z PiS prezentował się strasznie. Spuchnięte powieki przysłaniały mu prawie całe oko. Kto go tak zmasakrował?

W kuluarach zawrzało. Na Wiejskiej zaczęło roić się od różnego rodzaju plotek na temat posła PiS. Łukasz Zbonikowski znany jest z niechlubnej przeszłości. Wielokrotnie dopuszczał się aktów przemocy wobec swojej żony. Wszyscy zaczęli podejrzewać, że ktoś wymierzył posłowi własną sprawiedliwość. Wytłumaczenie jest jednak dużo bardziej trywialne.

Poseł PiS został użądlony przez pszczołę

Nie było żadnego pobicia, a Zbonikowskiemu twarz zmasakrowała... pszczoła! Poseł nie jest jednak uczulony, a jak sam tłumaczy "użądlenie trafiło na niekorzystne miejsce". - Przedwczoraj wieczorem użądliła mnie w skroń. W niekorzystne miejsce mnie użądliła, bo za blisko tych powiek, które bardzo szybko napełniają się płynami i dlatego opuchlizna jest taka większa - dodał polityk uciszając wszystkie domysły na ten temat. Seksposeł z PiS, mimo nieciekawego wyglądu, jest bezpieczny. Od razu po użądleniu udał się do lekarza i odebrał receptę na leki. Wizerunek dla polityka jest czymś bardzo istotnym, więc należy zrobić wszystko, żeby opuchlizna znikła z jego twarzy jak najszybciej. - Byłem u lekarza. Antyhistaminowe leki dostałem, maść i wapno. No i trzeba odczekać parę dni - żali się dziennikarzom zraniony poseł Prawa i Sprawiedliwości. Łukasz Zbonikowski screenshot fakt.pl Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. O co chodzi? Kaczyński wydał specjalne oświadczenie do Polaków
  2. Nie żyje polski dziennikarz. Był prawdziwym wzorem
  3. Wizja Jackowskiego spełnia się na naszych oczach! Przykre informacje o Kaczyńskim
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News