Poseł Pięta przerywa milczenie ws. seksskandalu! Mocne oświadczenie

Poseł Pięta przerywa milczenie ws. seksskandalu! Mocne oświadczenie

Stanisław Pięta to jeden z posłów, którzy najczęściej budzą kontrowersje swoim zachowaniem. W poprzednich latach polityk PiS twierdził wielokrotnie, że osoby LGBT oraz wartości europejskie zagrażają instytucji, jaką jest rodzina. Tym razem jednak to nie on ocenia, a sam jest oceniany. Kilka dni temu na jaw wyszedł rzekomy romans z Izabelą Pek, ukrywającą się pod nazwą "czarna pantera" oraz fałszywym imieniem Joanna. Dziś Pięta postanowił zabrać głos.

Poseł Stanisław Pięta miał uwieść, a następnie porzucić młodą kobietę poznaną podczas rocznicy katastrofy smoleńskiej - donosił kilka dni temu dziennik "Fakt", ukrywając prawdziwe imię kobiety. - To atak na moją osobę - zareagował Pięta. Poseł nie wykluczył, że pozwie redakcję dziennika za niszczenie jego wizerunku.

Stanisław Pięta odpiera zarzuty odnośnie kochanki

Według "Faktu" Pięta oferował kobiecie wsparcie przy szukaniu i dostaniu pracy, między innymi w PKN Orlen. Po raz kolejny poseł Pięta twierdzi, że nic takiego nie miało miejsca. - Z internetowej, prywatnej rozmowy nie można wnosić, iż ja rzeczywiście podjąłem jakieś starania w tym kierunku - bo po pierwsze - chciałem ocenić przydatność tej osoby do jakiejkolwiek pracy, a po drugie - starałem się pomóc, ale moja pomoc nie wyszła poza poinformowanie o procedurze rekrutacyjnej i poinformowanie o konieczności odbycia rozmowy kwalifikacyjnej - wyjaśnia Pięta. Na koniec poseł dodał, że przeszłość tej kobiety w modelingu nie powinna przekreślać jej obecnego życia. Podkreśla, że "Joanna" jest osobą szczerą i godną uznania za jej społeczne zaangażowanie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Afera w Orange! Media: Operator "uśmiercił" swoją klientkę
  2. Rząd PiS zmanipulował Polaków? Próbowali to ukryć
  3. Trybunał Sprawiedliwości właśnie POGRĄŻYŁ Ziobrę
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News