Poseł nie żyje
Pikio.pl
Monika Majko - 1 Listopada 2020

Z ostatniej chwili: Prezydent przekazał przykre informacje. Nie żyje znany polityk

Poseł nie żyje, prezydent przekazał wyjątkowo smutne informacje. Polacy pogrążyli się w żałobie.

Poseł nie żyje, prezydent miasta przekazał wyjątkowo smutne informacje. Mieszkańcy pogrążyli się w głębokiej żałobie, kondolencje spływają do bliskich polityka ze wszystkich stron.

Już jutro wydarzy się w całej Polsce, obejmie każdy zakątek kraju. Mamy oficjalne potwierdzenieJuż jutro wydarzy się w całej Polsce, obejmie każdy zakątek kraju. Mamy oficjalne potwierdzenieCzytaj dalej

Poseł nie żyje, smutne informacje przekazał prezydent miasta

Zmarł Jerzy Czepułkowski, były poseł i samorządowiec. Mandat poselski otrzymał dwukrotnie, i również dwukrotnie startował z ramienia PSL. W chwili śmierci miał 68 lat. Smutne wiadomości o jego odejściu przekazał prezydent Ełku, Tomasz Andruszkiewicz.

– Ze smutkiem i żalem pragnę poinformować, że nagle zmarł ś.p. Pan Jerzy Czepułkowski – wyjątkowy ełczanin, szlachetny, mądry i dobry człowiek – napisał na Facebooku Tomasz Andruszkiewicz, prezydent Ełku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoZauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoCzytaj dalej

Odszedł Jerzy Czepułkowski, miał 68 lat

Jerzy Czepułkowski w latach 1994-97 pełnił funkcję wiceprezydenta Ełku. Był przewodniczącym Związku Międzygminnego "Gospodarka Komunalna", a także w przeszłości nauczycielem i dyrektor Zespołu Szkół nr 2 "Budowlanka".

– Dla mnie ktoś bliski i szczególny. Wiceprezydent miasta Ełku, radny Rady Miasta Ełku, wiceprzewodniczący Rady, poseł na Sejm RP dwóch kadencji, przewodniczący Związku Międzygminnego „Gospodarka Komunalna” w Ełku, wieloletni nauczyciel i dyrektor Zespołu Szkół nr 2 „Budowlanka”. Pani Dorocie, żonie ŚP Pana Jerzego, córce Ewie , synowi Tomkowi, rodzinie, przyjaciołom oraz mieszkańcom Ełku przekazuję wraz z ełczanami, całą Radą Miasta, Przewodniczącym Rady Miasta Ełku wyrazy współczucia i głębokiego szacunku. Panie Prezydencie, Panie Przewodniczący, Panie Jurku - odpoczywaj w Pokoju Wiecznym – dodał Tomasz Andruszkiewicz.

Dzisiaj grzeje:

1. Cmentarze zostają otwarte, nikt nie dostanie mandatu. Prezydent miasta podjął decyzję, jest dobitny komunikat

2. Pilne: Nie żyje znany reżyser. Polscy artyści w żałobie, jeszcze kilka dni temu przygotowywał premierę

3. Ludzie podstępem chcieli wejść na cmentarz, nie obchodzą ich zakazy. Niebywałe, do czego się posunęli

Mieszkańcy Ełku pogrążyli się w żałobie, Jerzy Czepułkowski był cenionym członkiem lokalnej społeczności. Do rodziny i bliskich samorządowca spływają kondolencje. Pod wpisem prezydenta Ełku pojawiło się wiele komentarzy z ciepłymi słowami o zmarłym polityku.

– Porządny człowiek, wysoka kultura, pomocny... przykro bardzo. Wyrazy współczucia rodzinie – napisała jedna z internautek.

– Aż nie chce się wierzyć. Fantastyczny, miły człowiek, wspaniały dyrektor mojej "budowlanki". Polityk i działacz, o którym można mówić in plus. Przykra informacja – dodał kolejny użytkownik sieci.

poseł

Facebook.com andrukiewicztomasz

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ogromny pies zbliżył się do niemowlęcia jedzącego ciastko. Rodzice nakryli pupila w samą porę, jest nagranie
  2. Wielki rywal Roberta Lewandowskiego na łożu śmierci. Żona legendy ujawniła druzgocące informacje
  3. Córka Marty Kaczyńskiej przekazała radosną nowinę. Nie mogła już ukrywać, ekscytacji nie ma granic
  4. Grób Anny Przybylskiej zapiera dech. Mało kto wie, że nie została pochowana sama
  5. Nakaz obowiązuje od wtorku przez kolejne 2 tygodnie, premier ogłosił. Polacy nie mają wyjścia
  6. Rodzice skrzywdzili dziecko na całe życie. Powód? Chcieli mieć darmowe WiFi
  7. Surówka dla zdrowotności, jak mawiały nasze babcie. Pieczone buraki i kiszone ogórki tworzą unikalne połączenie, które okrasza chrzanowa nuta
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: TVP Info

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News