Porwano znaną aktorkę. Sprawcy zażądali okupu

Porwano znaną aktorkę. Sprawcy zażądali okupu Źródło: fot. youtube.com/CBS Los Angeles

Porwana w maju tego roku aktorka wciąż dochodzi do siebie po wielogodzinnym dramacie, przez który przeszła. Daisy McCrackin, znana najbardziej z horroru "Halloween. Powrót", została uprowadzona dla okupu. Sprawcy oczekują na proces.

Około dwóch miesięcy temu trójka mieszkańców Los Angeles postanowiła uprowadzić McCrackin i jej przyjaciela, Josepha Capone. Porywacze wykazali się sporą brutalnością, przetrzymywali swoje ofiary bez jedzenia i wody przez kilkadziesiąt godzin w pobliskim Compton. Oprócz tego dotkliwie je pobili. Podejrzani popisali się małym profesjonalizmem. Dowodzić tego może fakt, że za wypuszczenie gwiazdy zażądali "jedynie" 10 tys. dolarów amerykańskich. Jakby tego było mało, porywacze sami zaprowadzili ją do banku, gdzie próbowali zmusić do wypisania czeku na tę kwotę. W końcu upokorzoną i wycieńczoną gwiazdę wypuszczono na wolność. Aktorka natychmiastowo zgłosiła sprawę na policję. Mundurowym z Los Angeles udało się już zatrzymać sprawców przestępstwa.

Daisy McCrackin uprowadzona przez trójkę porywaczy

Policji z L.A. kilka tygodni zajęło namierzenie porywaczy. Wiadomo już, że są nimi Keith Andre Stewart, Johntae Jones i Amber Neal. Teraz cała trójka oczekuje procesu. Sprawa stała się szerzej znana dopiero przy okazji opublikowania na Twitterze nagrania ukazującego zatrzymanie Amber Neal. Wraz ze swoimi kolegami odpowie za porwanie i napaść z bronią w ręku. Pierwsza rozprawa odbędzie się 23 lipca. Sprawa Daisy McCracking nie jest jedynym głośnym porwaniem aktora lub aktorki. Co ciekawe podobną działalność prowadził niegdyś północnokoreański rząd. Kim Dzong Il, syn ówczesnego dyktatora Kim Ir Sena, marząc o stworzeniu w kraju rozwiniętego przemysłu filmowego, porwał znaną południowokoreańską aktorkę Choi Eun-hee, a niedługo później jej męża, który był reżyserem. Po latach niewoli, uzyskała pozwolenie na wyjazd wraz z mężem do Wiednia. Tam zbiegła do ambasady Stanów Zjednoczonych. Władze w Pjongjangu do dziś zaprzeczają uczestnictwu w jej porwaniu. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Awantura w DDTVN, Rusin puściły nerwy! „Powinieneś się zastrzelić”
  2. Gdzie jest burza dziś 07.07.2018? Kiedy będzie burza?
  3. Anna Wendzikowska. Dziennikarka właśnie pochwaliła się ciążą i nowym partnerem
  4. Odkryto niesamowite zdjęcie! Jan Paweł II z ukochanym pupilem
źródło: onet.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News