Brutalne uprowadzenie 9-latka w Polsce. Weszli przez balkon, ustalenia służb są porażające

Brutalne uprowadzenie 9-latka w Polsce. Weszli przez balkon, ustalenia służb są porażające Źródło: unsplash.com Michał Parzuchowski

Brutalne porwanie dziecka w polskim mieście. Lokalna społeczność jest wstrząśnięta zdarzeniami, do których doszło tuż obok ich domów. Sprawą natychmiast zajęły się odpowiednie służby, a przekazywane przez nich ustalenia są porażające. Trudno w to wszystko uwierzyć.

Porwanie dziecka przeraziło okolicznych mieszkańców. Nikt nie był w stanie przewidzieć, że spokojny dzień zakończy się tak dramatycznymi zdarzeniami. Na miejscu pilnie zjawili się funkcjonariusze policji, a już chwilę później wszczęte zostało dochodzenie. Śledczym szybko udało się ustalić pierwsze fakty. Nieprawdopodobne, kto stoi za uprowadzeniem 9-latka. 

Porwanie dziecka w polskim mieście. Weszli przez balkon 

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę 16 maja, w jednym z domów w Radomiu w godzinach wieczornych. W mieszkaniu przebywał wówczas 9-letni chłopiec oraz partnerka jego ojca. Niespodziewanie przez balkon do środka wtargnął 20-letni mężczyzna, wygrażając się kobiecie. Sprawca użył broni gazowej, po czym zabrał dziecko i wybiegł z mieszkania. Przerażona kobieta natychmiast wezwała policję. Na szczęście 20-latkowi wraz z nieletnim nie udało się uciec daleko. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Krótko po tym, gdy mężczyzna szedł z chłopcem, został zatrzymany przez policjantów. 20-latek trafił do policyjnej celi, a dziecko wróciło do domu - mówi dla Radia Zet rzeczniczka mazowieckiej policji podisnp. Katarzyna Kucharska. 

20-latek nie jest jednak jedynym zatrzymanym. Oprócz niego do aresztu trafił również 38-latek, który pomagał w uprowadzeniu dziecka oraz 39-letnia matka chłopca, która to najprawdopodobniej chciała w ten sposób odzyskać syna. Śledczy ustalili, że aktualnie między byłymi partnerami trwa postępowanie o ustalenie prawa opieki nad małoletnim.

Dzisiaj grzeje: 1. Niewyobrażalna tragedia, rozbił się samolot ze 100 pasażerami na pokładzie. Wokół lotniska płoną domy, fatalne wiadomości zza granicy

2. Zdjęcie pielęgniarki bez ubrań obiegło cały świat. Teraz wyszło na jaw, co stoi za jej strojem

20-latek usłyszał zarzuty m.in. o uprowadzenia małoletniego, pozbawienia wolności oraz uszkodzenia ciała. Po decyzji sądu mężczyzna trafił do aresztu na okres 3 miesięcy. Z kolei wobec 38-latka oraz 39-letniej matki chłopca zastosowano nadzór policyjny. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Używasz płynu do dezynfekcji? Unikaj błędu, który czyni go nieskutecznym
  2. Reprezentant Polski boi się o kilkuletniego synka. Mówi, że może stracić go na zawsze
  3. Borys Szyc ujawnił treść prywatnych wiadomości. Wspomina Annę Przybylską, mocne słowa
  4. Szukał nowego pupila, wszedł na stronę schroniska. Zobaczył zdjęcie i pobladł, natychmiast chwycił za telefon
  5. W polskim mięsie wyryto niebezpieczną bakterię. Nadaje się tylko do utylizacji, nie wolno go jeść
  6. Dniówka za pracę przy zbiorze truskawek jest astronomiczna. Niestety, Polacy nie chcą iść do pracy w polu

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News