Portal randkowy prawda
Pexels/Katrien Grevendonck
Mariusz Wiącek - 3 Maja 2019

Cała prawda o portalach randkowych wyszła na jaw. Brzmi strasznie

Portal randkowy jest dla niektórych osób najłatwiejszą drogą do znalezienia sobie partnera. Coraz więcej takich witryn pojawia się w Internecie, jednak ich forma sprawia, że często rzeczywistość znacznie odbiega od tego, co czego naprawdę powinien służyć. Teraz jeden z użytkowników zdecydował się wyjawić światu całą prawdę.

Portal randkowy bardzo często jest wybierany przez młodych ludzi, jako najprostsza i najszybsza droga do znalezienia sobie nowego partnera. W dobie wszechobecnego Internetu dla wielu osób pierwszy kontakt jest dużo łatwiej nawiązać w sposób wirtualny. Jednak rosnąca popularność takich witryn wcale nie oznacza, że działają one według pierwotnego założenia. Właśnie na jaw wyszła przerażająca prawda.

Portal randkowy w praktyce

Historia opublikowana przez internautę na jednym z portali poraża. Tomek twierdzi, chciał jedynie znaleźć dziewczynę na wesele kolegi. Nie spodziewał się jednak, że w zaledwie chwilę pozna brutalną rzeczywistość

/Wydano pilne oficjalne oświadczenie ws. syna Tajner. Bardzo smutne informacjeCzytaj dalej

Tomek nie ukrywa, że doskonale zdawał sobie sprawę z opinii, jaką cieszy się każdy portal randkowy, a zwłaszcza najpopularniejszy z nich - Tinder. Po zaledwie kilku dniach miał już wystarczająco wiele doświadczeń, by mieć czym podzielić się z sieci.

- Szczerze? Żenada, jakich mało. Portale randkowe powinny być dla dorosłych ludzi (...) Jednak napawa mnie obrzydzeniem to, że kobiety, które tam spotykałem były tak... głupie. Interesowały się tylko tym, gdzie pracuję, czy jestem bogaty z domu, a może sam jestem prezesem nieziemskiej firmy (...) Bezsprzecznie wydarzyło się coś złego we współczesnym świecie - cytuje Tomka portal "Popularne".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ola kwaśniewskaCórki prezydentów Polski to prawdziwa duma dla rodziców. Sukcesy Oli Kwaśniewskiej i Kingi DudyCzytaj dalej

Jak twierdzi, nie da się nie zauważyć, że takie strony odwiedzają w przeważającej mierze ludzie, szukający jednorazowej przygody. Wiele wysiłku trzeba włożyć w to, aby pośród podobnych ofert znaleźć kogoś "normalnego". Ponadto bardzo często są one wręcz oblegane przez nastolatki "szukające sponsora", a także "kobiety, szukające bogatego Brada Pitta, nie oferując nic w zamian".

- Nie chcę być z manekinem, ale z kimś, kto może mi też coś pokazać (...) Jeśli w ogóle mogę Wam coś powiedzieć, to inwestujcie w siebie i nie czekajcie, aż zjawi się król, który będzie chciał nagle stawiać Wam wszystko i kupować drogie prezenty. To tak nie działa - przestrzega Tomek, którego wyznanie znalazło się na portalu "Popularne".

Niemal każdy portal randkowy, pomimo tego wszystkiego w dalszym ciągu gromadzi setki użytkowników. Jednym pasuje taka rzeczywistość, inni - jak Tomek - mają tego wszystkiego dość i szybko rezygnują.

ZOBACZ TAKŻE

  1. 44-letnia gwiazda po porodzie pokazała się w bikini. Wygląda obłędnie
  2. Krystyna Pawłowicz w młodości była naprawdę ładna. Jak posłanka wyglądała kiedyś?
  3. Barbara Kurdej-Szatan znowu popłynęła na imprezie? Do sieci trafiły zdjęcia
  4. TVN zapowiada najgorszy kataklizm od lat. Niszczycielski cyklon uderzył w kontynent
  5. Rodowicz mieszka w 100-letniej willi, która ścina z nóg
  6. Rozpaczliwe informacje Polsatu. Z ciężarówki ciekła krew. Gdy policjanci podeszli, zamarli

jolanta kwaśniewskaWytworniejszą damą Agata Duda czy Jolanta Kwaśniewska? Niezapomniane stylizacjeCzytaj dalej

źródło: Popularne

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News