Odbył się najbardziej niebezpieczny poród świata. Porażająca głupota?

Odbył się najbardziej niebezpieczny poród świata. Porażająca głupota? Źródło: Fot. Pixabay.com/Sanjasy

Poród, który o mało nie zabił kobiety z powodu jej głupoty, miał przerażający przebieg. Niegdyś poddała się ona operacjom, które mogły pozbawić życia ją i jej dziecko. Z perspektywy czasu musiała naprawdę żałować swoich decyzji. Co takiego zrobiła?

Poród o mało jej nie zabił. Kobieta, która mocno wyróżniała się na tle rówieśniczek z powodu swojej esktremalnie wąskiej talii, miała ogromne szczęście. Ostatecznie wszystko skończyło się dobrze, choć dzień porodu z pewnością zapamięta do końca swojego życia.

Poród, który o mało nie zabił matki. Wszystko z powodu jej głupoty

Właścicielka najwęższej talii na świecie zdecydowała się zajść w ciążę. Decyzja o dziecku nie była łatwa, bowiem mając 47-centymetrową talię jest to bardzo niebezpieczne dla organizmu. Lekarze odradzali jej ten krok, ale marzenia o dziecku były silniejsze.

Aby uzyskać tak wąską talię kobieta musiała poddać się wcześniej licznym operacjom plastycznym - między innymi usunięciu żeber, dzięki którym udało jej się uzyskać pożądany efekt. W dodatku, aby jeszcze bardziej podkreślić talię, postanowiła także powiększyć swoje pośladki i biust, który ma naprawdę imponujący rozmiar.

Przez cały ten czas, kiedy była w ciąży, jej brzuch z tak małego rozmiaru nagle w przeciągu kilku tygodni powiększył się prawie trzykrotnie. Co najciekawsze według internautów kobieta wyglądała w ciąży o wiele bardziej kobieco, niż gdy jej ciało przypominało wygląd "osy".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Teraz naprawdę jesteś piękna i seksowna - czytamy jeden z wpisów na jej Instagramie.

Kiedy doszło do dnia porodu kobieta była naprawdę zestresowana. Nic dziwnego - wygląd jej ciała nie przypominał tego, którym charakteryzują się przeciętne matki. Brak żeber całkowicie zmienia sytuację, co oczywiście wzięli pod uwagę lekarze. Tego dnia z pewnością 31-latka żałowała swoich poprzednich operacji, które z perspektywy czasu musiały jej się wydać naprawdę głupie.

Na szczęście poród odbył się bez żadnych powikłań. Jej dziecko urodziło się zdrowe, natomiast mama potrzebowała kilka tygodni, aby w pełni dojść do siebie po tak ciężkim wydarzeniu. Od pierwszych chwil poczuła miłość do swojego dziecka. Macierzyństwo z pewnością nauczy ją dojrzałości, a ta być może odwiedzie ją od pomysłów o przeprowadzeniu kolejnych operacji które ta ma jeszcze w planach.

Fot. Instagram/Sophia Vegas

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Julia Wieniawa bez bielizny na pokazie mody! 20-latka wyglądała jak aktorka filmów dla dorosłych
  3. Niesłychanie dramatyczny apel matki do protestujących nauczycieli. Przesadziła?
  4. Pan młody, z twarzy "Harry Potter" nagle zamienił ślub w coś, czego nie da się opisać. Mama mu pomogła
  5. Magda Gessler powróciła do bolesnych wspomnień. Straciła dziecko w 6 miesiącu ciąży
  6. Syn Zenka Martyniuka naprawia błędy. "Dla mojej ukochanej Ewelinki"

Źródło: Fakt.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News