Lekarze się pomylili. Kobietę rozerwało podczas porodu

Lekarze się pomylili. Kobietę rozerwało podczas porodu Źródło: Pixabay.com/ast25rulos

Poród nie należy do przyjemnych przeżyć, jednak najczęściej jest całkowicie niegroźny dla zdrowia matki. Wszystko zależy od oceny lekarzy, którzy dopasowują sposób narodzenia dziecka do wielu czynników. Tym razem się pomylili, a konsekwencje okazały się fatalne.

Poród to ważna chwila dla wielu matek. Od tego momentu całe ich życie raptownie się zmieni, a na świecie pojawi się upragnione dziecko. Mało która kobieta spodziewa się jednak, ze poza chwilowym bólem spotka ją coś jeszcze gorszego. Błędna decyzja lekarzy ze szpitala pod Warszawą spowodowała, że narodziny dziecka zamieniły się w prawdziwy koszmar.

Poród tej kobiety zamienił się w horror. Została dosłownie rozerwana od środka

Pewna kobieta nie mogła się doczekać, aż powita na świecie swoje maleństwo. Gdy w końcu nadszedł czas na poród, nic nie zapowiadało komplikacji. Lekarze zadecydowali, jak wszystko ma się odbyć. Przyszła mama miała urodzić siłami natury.

Podczas wydawania na świat potomka tkanki krocza rodzącej zostały rozerwane. To okropne uszkodzenie, które jest nie tylko bardzo bolesne, ale też niebezpieczne dla zdrowia. Doktorzy nie przejęli się jednak tym faktem. Standardowo zszyli rany i wypisali pacjentkę do domu, oceniając jej stan ogólny jako dobry. Ta decyzja okazała się fatalna.

Świeżo upieczona mama musiała się zmagać z wieloma niepożądanymi skutkami, takimi jak brak kontroli nad wydalaniem czy puszczaniem gazów. Ucierpiało też życie seksualne kobiety, które z powodu bólu oraz utraty pewności siebie zanikło. Poszkodowana jednak nie poddała się i zawalczyła o swoje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szpital odpowiedział za błąd, który zniszczył kobiecie życie. Dostanie wysokie odszkodowanie

Przez poród i późniejsze powikłania kobieta musiała przejść przez operację plastyczną, która miała nie tylko poprawić wygląd zniszczonych genitaliów, ale także przywrócić jej dawny komfort. szkody, na jakie została narażona przez błędną ocenę sytuacji przez lekarzy, były na tyle duże, że poszkodowana zadecydowała o skierowaniu sprawy do sądu. 

Przypadek trafił do Sądu Okręgowego w Warszawie w 2015 roku i dopiero teraz doktorzy usłyszeli wyrok. Szpital został zobowiązany do wypłacenia 250 tysięcy złotych odszkodowania, a do tego ma pokryć wszelkie koszty związany z prywatnym leczeniem, operacjami plastycznymi i rehabilitacją, jaką musiała przejść okaleczona kobieta. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Radwańska z mężem w PnŚ. Fani: „Co ona zrobiła z twarzą?”
  2. Jolanta Kwaśniewska w młodości. Pierwsza Dama w długich włosach
  3. Szokujące. TVN: Gwiazdor, którego kochały miliony kobiet okazał się mordercą, gwałcicielem i nekrofilem
  4. Niesamowite, piękne, cudowne. Oświadczenie Owsiaka do Krystyny Pawłowicz to najlepsza rzecz w internecie
  5. Roksana Węgiel znowu to zrobiła! Zszokowała strojem na Eurowizji, w telewizji tego nie pokazali
  6. Porażająca nagła śmierć z ostatniej chwili. Słynny aktor popełnił samobójstwo, oglądaliśmy go w hitach Polsatu i TVN

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News