Kiedy urodziła bliźnięta, na sali zapadła cisza. Początkowo nie wiedziała dlaczego, potem się rozpłakała
Wiadomości Pikio - 30 Grudnia 2018

Kiedy urodziła bliźnięta, na sali zapadła cisza. Początkowo nie wiedziała dlaczego, potem się rozpłakała

Poród okazuje się dla większości kobiet niezwykle bolesnym, ale także ostatecznie radosnym wydarzeniem. Czasami w jego czasie dochodzi jednak do sytuacji, które zaskakują nie tylko młodych rodziców, ale także bardzo doświadczonych lekarzy. Do podobnych zdarzeń doszło w czasie przyjścia na świat bliźniąt amerykańskiej pary.

Sarah Thistlethwaite, mieszkająca na co dzień w Ohio, przez długi czas marzyła o dzieciach. Niestety kolejne próby zajścia w ciążę nie przynosiły wymarzonego rezultatu. Ostatecznie, kiedy dowiedziała się, że spodziewa się pierwszego maleństwa, nie potrafiła ukrywać swego szczęścia.

Poród, który przeszedł do historii

Co ciekawe, w czasie badań okazało się, że kobieta jest w ciąży bliźniaczej. Ta wiadomość dała jej jeszcze więcej radości. Nagle lekarze przekazali jednak, że ciąża jest naprawdę wyjątkowa - bliźnięta dzieliły nie tylko wspólne łożysko, ale także worek owodniowy, co zdarza się niezwykle rzadko. Jako że fakt ten mógł zagrozić zdrowiu i życiu potomstwa, Sarah spędziła wiele czasu w szpitalu. Ostatecznie zdecydowano się na poród poprzez cesarskie cięcie. Kiedy jednak lekarze po raz pierwszy wzięli jej córeczki na ręce, całkowicie zaniemówili. Młoda matka była na początku całkowicie przerażona zachowaniem specjalistów, jednak po chwili strach przerodził się we wzruszenie. Jak się bowiem okazało, dziewczynki przyszły na świat... trzymając się za ręce. Zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia obiegają właśnie sieć, robiąc wśród internautów prawdziwą furorę.

Wyjątkowa historia przyjścia na świat bliźniaczek z Ohio

- Bill i Sarah Thistlethwaite, kiedyś powiedzieli mi, że mogą nie być w stanie mieć dzieci. Ale para z Ohio niedawno przywitała na świecie DWOJE dzieci. (...) Najbardziej niesamowitym detalem jest to, że bliźniaczki urodziły się, trzymając się za ręce - czytamy na stronie Things That Matter na Facebooku.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Anna PrzybylskaAnna Przybylska przed śmiercią. Wzruszające do łez relacje z ostatnich chwil jej życiaCzytaj dalej
Internauci są zachwyceni zdjęciem, które pokazano na portalu społecznościowym. Życzą więc dziewczynkom dużo zdrowia, a młodym rodzicom ogromu cierpliwości. - To jest naprawdę wyjątkowe, takie słodkie. Bardzo się cieszę, że są zdrowe - czytamy w jednym z komentarzy. - To jest coś, co na zawsze zapamiętam. Ich trzymanie się za ręce jest takie słodkie i znaczące - dodał kolejny oczarowany internauta.Poród Fot. Facebook/Things That MatterZOBACZ TAKŻE:
  1. Meghan Markle dla męża zdradziła swoje ideały? Kulisy są wstrząsające i bardzo krwawe
  2. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
  3. I to zdjęcie zrobiło jej DZIECKO?! Burza w sieci po fotografii GIGANTYCZNEGO biustu Rozenek
  4. Kim jest mąż Edyty Herbuś? Można się zdziwić
  5. Polacy dostaną po 50 złotych, a inni fortunę za przychodzenie do Biedronki. Wielkie szaleństwo w sklepie!
Magda GesslerMagda Gessler powinna być tym oburzona! Największe graficzne porażki gwiazd 2018Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News