Podczas porodu lekarze potwornie okaleczyli dziecko. Rodzina nie może dojść do siebie

Podczas porodu lekarze potwornie okaleczyli dziecko. Rodzina nie może dojść do siebie Źródło: .

Poród w szpitalu skończył się tragicznie. W trakcie akcji porodowej doszło do nieszczęśliwego wypadku, w trakcie którego małe przychodzące własnie na świat dziecko mogło doznać kalectwa na długie lata. Zdruzgotana rodzina jest przerażona i prosi o sprawiedliwość w tej niezwykle bulwersującej sprawie.

Poród w Sulęcinie nie przebiegł tak, jak powinien. Kiedy mały Eryk przychodził na świat, lekarze najprawdopodobniej popełnili błąd, który mógł się skończyć dla maleństwa kalectwem do końca życia. Rodzina, która dowiedziała się o tym, co właściwie stało się na porodówce, była przerażona. Nie mogli przypuszczać, że najpiękniejszą chwilę ich życia będzie przepełni gorycz i walka o zdrowie synka.

Poród w obliczu dramatu. Lekarze zafundowali Erykowi piekło

Kiedy dziecko przychodzi na świat żywe, wielu rodziców może odetchnąć z ulgą. Rozwiązanie ciąży i powrót do domu to najszczęśliwsze, co może przytrafić się świeżo upieczonym mamie i tacie. Rodzice Eryka, zamiast cieszyć się tą chwilą, musieli jednak pójść ze swoim dzieckiem na wyciąg, gdyż najprawdopodobniej lekarze doprowadzili do złamania kości udowej dziecka.

Sprawa jest o tyle podejrzana, że maluch przyszedł na świat poprzez cesarskie cięcie, więc w teorii powinien bez kłopotów opuścić łono swojej mamy. Możliwe, że jeden z medyków szarpnął dzieckiem za mocno, co doprowadziło do złamania. Mama chłopca mówi, że słyszała jeszcze, jak lekarze konsultują, jak mają przekazać informację o incydencie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szpital w Sulęcinie odpiera zarzuty

Mimo tak dziwnych okoliczności porodu i sytuacji, która mogła doprowadzić do stałego kalectwa chłopca w przypadku źle zrośniętej nogi, szpital nie poczuwa się do winy i mówi, że w trakcie porodu nastąpiły powikłania, które zmusiły do podjęcia pewnych decyzji.

Dzisiaj grzeje: 1. Opiekunka Violetty Villas robiła jej straszne rzeczy. Trafi za to do więzienia
2.Już za chwilę pogoda zwariuje, czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Nad Polskę nadciąga "Biskajskie ciepło"

Sprawę badał nawet Narodowy Fundusz Zdrowia, ale dyrekcja szpitala mówi otwarcie, że nie ma mowy o błędzie lekarskim, a jedynie powikłaniach. Rodzina jest w szoku i chce się dowiedzieć, kto popełnił błąd, przez który maleństwo cierpiało zaraz po przyjściu na świat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus dla emerytów w wysokości 10 zł. Wielu otrzymało GŁODOWE
  2. DRAMAT gwiazdy TVP. Mąż aktorki w ciężkim stanie-latka
  3. Bardzo smutna wiadomość. 2-letnia córka gwiazdora, którego hity znają tysiące osób, zmarła na jego oczach
  4. Apel rodziny zmarłej w tragicznych okolicznościach mamy i jej trzech małych córek. Polsat przekazał smutne informacje
  5. Nagle wstał i na żywo zaczął pokazywać wszystkie tajemnice własnego domu. Twierdzi, że kontaktuje się ze zmarłymi

Źródło: Fakt

Następny artykuł