Niebywałe sceny w polskim mieście. Kobieta urodziła dziecko, stojąc w ulicznym korku

Niebywałe sceny w polskim mieście. Kobieta urodziła dziecko, stojąc w ulicznym korku Źródło: Pixabay/HubertPhotographer

Niespodziewane wydarzenie w polskim mieście - poród w ulicznym korku. Kobieta stojąc w korku i oczekując na przyjazd karetki, urodziła dziecko. Stołeczna policja potwierdziła, że takie zdarzenie rzeczywiście miało miejsce. Niewiarygodne doniesienia z jednego z polskich miast.

Niebywałe sceny w jednym z polskich miast - poród w środku ulicznego korku. Całe wydarzenie rozegrało się we wtorek przed południem. Rodzice noworodka nie byli w stanie dostać się do szpitala na czas, wskutek czego kobieta urodziła w samochodzie. Na szczęście w pobliżu znajdowali się funkcjonariusze policji.

Niespodziewane zdarzenie w polskim mieście - poród w środku ulicznego korku

Niecodzienne zdarzenie miało miejsce na Wisłostradzie. Kobieta, która czekała w korku na dojazd karetki, urodziła dziecko. Zdarzenie zostało potwierdzone przez stołeczną policję. Do niebywałych scen w stolicy doszło dziś przed południem.

Do funkcjonariuszy policji obsługujących zdarzenie drogowe na Wybrzeżu Kościuszkowskim, podjechał samochód. Jak się okazało, kobieta, która się w nim znajdowała, urodziła chwilę wcześniej dziecko. Zdarzenie miało miejsce na wysokości ulicy Boleść w kierunku ulicy Karowej. Policjanci natychmiast wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe.

- Czekając na pogotowie, policjantka owinęła dziecko w koc i wspierała psychicznie matkę. Funkcjonariusze wezwali pogotowie, podali dokładną lokalizację. Patrol poczekał z rodzicami na przyjazd karetki - mówił Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji. Funkcjonariusze wytłumaczyli dokładną lokalizację zdarzenia. Jak się okazało, karetka była już wysłana do kobiety, niestety ratownicy nie byli w stanie jej odnaleźć przez korek. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Tak, mogę potwierdzić takie zdarzenie. Faktycznie na Wisłostradzie w okolicy ulicy Boleść do policjantów podjechał samochód z kobietą, która urodziła dziecko - mówiła Gabriela Putyra w rozmowie z Wawa Love. Policjanci dołożyli wszelkich starań, by wesprzeć psychicznie kobietę, zaczekali z nią również na przyjazd ratowników medycznych.

Dzisiaj grzeje: 1. Żałoba i smutek w Watykanie, smutne informacje o Ratzingerze. Niestety, nie żyje brat papieża Benedykta XVI

2. Chciała nauczyć go pływać. Matka wrzuciła 8-miesięcznego synka do wody

Poza kobietą w aucie znajdował się również mężczyzna, to on wcześniej anonimowo dzwonił po karetkę pogotowia. Dzięki pomocy stołecznych policjantów udało się przyspieszyć jej przyjazd. Ratownicy początkowo mieli problem z odnalezieniem kobiety, udało się to dzięki wskazówkom funkcjonariuszy policji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Miarka się przebrała, Magda Gessler nie powstrzymała wściekłości. Poszło o jej wygląd, padły mocne słowa
  2. Zbigniew Boniek podgrzał atmosferę po wyborach. Prezes PZPN zakpił z milionów wyborców
  3. Współpracownicy Jaworowicz ujawnili całą prawdę o niej. Przed kamerami nie dało się zauważyć, dla niektórych może być wstrząsem
  4. Dramat Królowej życia rozegrał się na oczach widzów. Już nic nie będzie jak kiedyś
  5. Zauważyłeś u sąsiadów deski przykrywające koła aut? Warto zrobić tak jak oni, w okolicy może być poważny problem
  6. Andrzej Duda złożył obietnicę. Chce dać Polakom ogromne pieniądze, znamy kwotę

Źródło: Wawa Love, Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News