Gdy mama zobaczyła dziecko, które właśnie urodziła, nie mogła uwierzyć. Jej mina mówi wszystko

Gdy mama zobaczyła dziecko, które właśnie urodziła, nie mogła uwierzyć. Jej mina mówi wszystko Źródło: imgur.com

Wyczekany poród zaskoczył młodą mamę bez reszty. Wszystko zostało uwiecznione, na sali porodowej czuwał fotograf, aby uchwycić każdy poruszający moment. Nie da się ukryć, że pamiątkowe zdjęcie będzie wspominane przez kolejne pokolenia.

Poród 29-latki był ważnym wydarzeniem nie tylko dla niej, ale i jej bliskich. Oni również nie spodziewali się takiego obrotu spraw. Coś takiego nie zdarzyło się w rodzinie od 50 lat.

Dara nie chciała znać płci dziecka

Kiedy 29-letnia Dara Crouch zaszła w ciążę, ogromnie się ucieszyła. Była już mamą jednej córeczki, ale wraz z mężem marzyła o nieco większej rodzinie, udało się. Oczywiście ciąża musiała być monitorowana przez lekarza, dlatego 29-latka udała się do gabinetu. Pierwsze oraz kolejne badania wykazały, że dziecko jest w 100% zdrowe. Wyznaczono termin, a kiedy lekarz spytał, czy Dara życzy sobie poznać płeć dziecka, ta odpowiedziała, że to całkowicie zbędne.

Dara wcale nie chciała mieć niespodzianki przy porodzie, którą fundują sobie niektóre mamy. Po prostu był bardziej niż pewna, że na świat przyjdzie dziewczynka. Do tej pory w jej rodzinie rodziły się same córki. To już była tradycja - jak policzyła wraz z mamą oraz babcią, od 50 lat każda kobieta z ich rodu zachodząca w ciążę oczekiwała dziewczynki. Dlatego Dara uważała informację o płci za zbyteczną.

Poród przebiegł prawidłowo. Kiedy zobaczyła dziecko, nie posiadała się ze zdziwienia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dara w wyznaczonym terminie stawiła się w szpitalu, a kiedy pojawiły się pierwsze skurcze, wraz z położną, pielęgniarki i fotografem udała się do sali porodowej. Kilka sekund po przyjściu dziecka na świat, potomek został pokazany mamie. Ta nie kryła zdziwienia - była pierwszą kobietą w rodzinie, która od 50 lat urodziła zdrowego i pięknego synka. Dla krewnych Dary to cud.

Dzisiaj grzeje: 1. Porażające doniesienia o Antku Królikowskim. W sieci pojawiła się pożegnalna wiadomość
2. Media obiegła smutna informacja. Nie żyje światowej sławy sportowiec

Jak przyznaje mąż Dary, od samego początku wiedział, że to będzie chłopiec. Intuicja go nie zawiodła mimo tego, że żona odmawiała sprawdzenia płci podczas badań. 29-latka po wszystkim stwierdziła, że obawia się zająć dzieckiem, ponieważ nigdy nie miała do czynienia z chłopcem. Na szczęście mistrzowsko dała sobie radę.

Fot. facebook.com/Dara Crouch/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Robisz sałatkę z ogórków? 1 okropny błąd pogarsza smak, a 1 trik zachwyca
  2. Widok grobu Kazimierza Deyny zapiera dech w piersiach. Od jego śmierci minęło już ponad 30 lat
  3. Gwarantował emocje milionom widzów TVN. Niestety, nowotwór okazał się nie do pokonania, zmarł reżyser uwielbianych filmów
  4. Sytuacja wymknęła się spod kontroli. Katastrofalne zniszczenia po ulewach w Polsce
  5. WHO potwierdza wspaniałe wieści. Chodzi o szczepionkę na koronawirusa
  6. Ministerstwo Zdrowia wydało ważny komunikat. Setki zatruć i śmiertelne przypadki

Źródło: Facebook

</p

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News