Narodziny dziecka miały być cudem, skończyło się dramatem. Kobieta straciła obydwie nogi, ale nie to jest najgorsze

Narodziny dziecka miały być cudem, skończyło się dramatem. Kobieta straciła obydwie nogi, ale nie to jest najgorsze Źródło: instagram.com calliecolwick

Poród, który miał zakończyć się szczęśliwie, zamienił się w dramat. Kobieta podczas narodzin dziecka straciła obydwie nogi, ale nawet to nie było najgorszym z całego zdarzenia.

Poród dla każdej kobiety jest wyjątkowym przeżyciem. Jednak nie w każdym przypadku kończy się szczęśliwie. Pewna kobieta, która miała przywitać na świecie swoje maleńkie dziecko, przeżyła na sali porodowej horror, który na zawsze zostawi ślad w jej psychice. 

Poród nie miał szczęśliwego zakończenia. Pojawiło się mnóstwo komplikacji

Callie Colwick z McKinney w Teksasie nie mogła doczekać się, kiedy na świecie pojawi się jej drugie dziecko. Długo przygotowała się do przyjęcia kolejnego potomka. Już w okresie ciąży Callie dowiedziała się, że podczas porodu, mogą pojawić się komplikacje. Podczas badań wyszło na jaw, że ma przyrośnięte łożysko. Tak określane jest łożysko, które podczas ciąży zbyt głęboko wrasta w ściankę macicy.

- Umieścili mnie w skrzydle ciążowym. Byliśmy w tym pokoju, w otoczeniu rodzących kobiet i płaczących dzieci. Powiedziano nam, że syn nie ma szans na przeżycie, a my tylko czekamy na poród - wyznała Callie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po tygodniu od diagnozy lekarze postanowili sztucznie wywołać poród. Wszyscy byli przekonani, że dziecko nie ma szans na przeżycie. Lekarze się nie pomylili, dziecko pojawiło przyszło na świat już martwe. 

Dramatyczny poród to nie koniec złych wiadomości

- Traciłam przytomność po porodzie. Nie reagowałam, moje oczy wywróciły się. Gorączka wzrosła, okładali mnie lodem. Miałam krwotok, a lekarze wciąż przetaczali mi krew - relacjonowała zdarzenia po porodzie, Callie. 

Okazało się, że w trakcie porodu do organizmu Callie wdała się infekcja, która w szybki sposób rozprzestrzeniła się po całym ciele. Ze względu na sepsę, kobieta spędziła w szpitalu ponad rok. W tym czasie lekarze, by ją uratować, musieli amputować jej obydwie nogi, macicę i część dłoni. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pobita polityk do końca walczyła o życie. Polsat podał właśnie informacje o jej śmierci

2. Kinga Rusin apeluje do samego Prezydenta. Chodzi o skandaliczny materiał TVP

Callie udało się przeżyć i wrócić do domu, gdzie czekała na nią córka. Kobieta dzieli się w sieci swoimi przeżyciami, chcąc ostrzec wszystkie kobiety przed tym, jak poważne mogą być komplikacje porodowe.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chłopiec chory na niezwykle rzadką chorobę nie chce żyć. Wszystko przez rówieśników, którzy go wyśmiewają
  2. Skoki narciarskie zostaną odwołane przez koronawirus? Organizatorzy są pełni obaw
  3. Koroniewska pokazała za dużo, dopatrzyli się "szczegółu" w okolicach bikini. Reakcja jej męża wbija w fotel
  4. Dramat Joanny Brodzik. Zwróciła się do Polaków ze łzami w oczach
  5. Najpierw śmierć brata i szwagra, a teraz kolejny bolesny cios dla Beaty Kozidrak. Córka wyruszyła na ratunek
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

źródło: planeta

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News