Po porodzie była pewna, że podmienili jej dziecko w szpitalu. 30 lat później odkryła straszne fakty

Po porodzie była pewna, że podmienili jej dziecko w szpitalu. 30 lat później odkryła straszne fakty Źródło: Facebook

Po tym jak zakończył się poród i kobieta zobaczyła swoje dziecko, była pewna, że dziewczynka to nie jej córka. 30 lat później prawda wyszła na jaw

Gdy odebrano poród, kobieta zobaczyła po raz pierwszy swoją córeczkę. Zapamiętała, że dziewczynka urodziła się z blond włosami i szarymi oczami. Później, gdy matka ze zmęczenia zasnęła, pielęgniarki zabrały dziecko, aby się nim zająć. Po pobudce kobieta spostrzegła, że przyniesiono jej inne dziecko.

Po tym jak odebrano poród, doszło do fatalnej pomyłki

Zoja Tuganowa była pewna, że dziecko zostało podmienione. Zamiast dziewczynki o blond włosach i jasnych oczach, przyniesiono jej dziecko z ciemnymi włosami i oczami. Zaczęła mówić lekarzom, że doszło do fatalnej pomyłki, ale ci nie chcieli słuchać, zrzucając całą winę na załamanie poporodowe.

Później chciano wysłać ją na leczenie psychiatryczne, jednak kobieta, wiedząc, że z dokumentacją od psychiatry mogłaby stracić pracę, ostatecznie zabrała dziecko do domu. Z racji, że do zdarzenia doszło w 1986 roku, o testach DNA w ZSRR nie było mowy.

Prawdę poznała, gdy zobaczyła program w telewizji

Nawet mąż przekonywał Zoję, że lekarze mają racje. Kobieta nadała więc dziewczynce imię Ekaternia i zaczęła ją wychowywać jak swoje. Gdy zaczęła dorastać, spostrzeżono, że nie jest kompletnie podobna do rodziców. Gdy jednego dnia oglądała z nimi telewizję, natrafili na dokument o kobiecie, która również twierdziła, że podmieniono jej dziecko w szpitalu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zoja i Ekaternia sprawdziły daty urodzenia i szpital, w którym doszło do incydentu. Teraz były już w stu procentach pewne, że doszło do gigantycznej pomyłki. Gdy druga kobieta - Elwira Tuligenowa zabrała dziecko o imieniu Lucja do domu, mąż oskarżył ją o niewierność i odszedł. Ostatecznie dziewczynka trafiła do domu dziecka, kiedy zmarł jej tata.

Dzisiaj grzeje: 1. Zmarła samotna i zapomniana. Była uwielbianą pogodynką TVP
2. Bardzo niepokojące doniesienia po upadku Piotra Żyły. Kibice zadrżeli gdy zobaczyli jego twarz (zdjęcie)

Lucja była w szoku, gdy dowiedziała się, że jej biologiczna mama żyje. Współcześnie było możliwe przeprowadzenie testów DNA, które potwierdziły pokrewieństwo. Po ponad 30 latach dziewczyna po raz pierwszy spotkała swoją biologiczną matkę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Afera na wizji "Mam talent". Uczestnik upokorzył Chylińską, zemściła się skandalicznie, aż się w nim zagotowało
  2. Po porodzie była pewna, że podmienili jej dziecko w szpitalu. 30 lat później odkryła straszne fakty
  3. Mąż wrócił wcześniej, zobaczył żonę w łóżku, spojrzał kto śpi obok i skamieniał. Widok, którego nie przewidział
  4. Jarosław Kaczyński nie wiedział, że jest filmowany. Kontrowersyjne nagranie z Sejmu
  5. Biedronka z MIAŻDZĄCYMI promocjami na Black Friday. Sieć przebiła konkurencję

Źródło: Jestpozytywnie

Następny artykuł