Fani zalali się łzami, długo czekała na szczęście. Niestety doszło do tragedii, uwielbiana gwiazda zmarła tuż po porodzie

Fani zalali się łzami, długo czekała na szczęście. Niestety doszło do tragedii, uwielbiana gwiazda zmarła tuż po porodzie Źródło: Zoran Kokanovic/ Unsplash

Media obiegła wyjątkowo smutna wiadomość. Poród sportsmenki zakończył się śmiercią. Nie żyje ukochana gwiazda. Cała rodzina pogrążyła się w żałobie. Fani z całego świata przesyłają kondolencje.

Nie żyje Bobana Momcilović Velicković. Poród zakończył się komplikacjami, co sprawiło, że aktualna mistrzyni Europy i mistrzyni świata z 2014 roku w strzelectwie odeszła w wieku 31 lat. 

Nie żyje Bobana Momcilović Velicković. Poród zakończył się komplikacjami

Bobana Momcilović Velicković, serbska sportsmenka odeszła w wieku 31 lat. Zagraniczne media, w tym portal sport.blic.rs przekazały, że Velicković zmarła w poniedziałek. Przyczyną jej śmierci miały być komplikacje po porodzie. Poród zakończył się dokładnie 20 dni temu. Wkrótce po nim pojawiły się komplikacje, które doprowadziły do zgonu. 

Serbskie środowisko sportowe i wszyscy fani sportu nie mogą pogodzić się ze stratą utalentowanej Bobany Momcilović Velicković, która dostarczała wielu sportowych emocji. Do pogrążonej w żałobie rodziny z całego świata płyną kondolencje. Kobieta pozostawiła na świecie swoje maleńkie dziecko. 

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Fani zalali się łzami. Bobana Momcilović Velicković nie żyje

Bobana Momcilović Velicković była mistrzynią świata w strzelectwie z 2014 roku. Sześć razy otrzymywała złoto na mistrzostwach Europy, w tym ostatni raz, gdy na przełomie lutego i marca pojawiła się we Wrocławiu. Na zawodach w Polsce, gdzie wystąpiła indywidualnie i drużynowo już była w ciąży, co nie przeszkodziło jej, by sięgnąć po złoty medal. 

Dzisiaj grzeje: 1. Adam Małysz przekazał wstrząsającą wiadomość. Ma koronawirusa, wydał smutne oświadczenie

2. 1400+ nie dla każdego? Trzeba się spieszyć

Fani strzelectwa z pewnością pamiętają jej występy na igrzyskach olimpijskich. Bobana Momcilović Velicković w 2012 roku w Londynie zajęła 22 miejsce, strzelając z pistoletu pneumatycznego, a już cztery lata później na igrzyskach olimpijskich w tej samej dyscyplinie zdobyła siódme miejsce. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wybierasz się na grzyby? Musisz niezwykle uważać, możesz słono zapłacić, nawet do 500 zł
  2. Tak wyglądało wesele Anny i Roberta Lewandowskich. Tych zdjęć nie widział jeszcze nikt (FOTO)
  3. Niewyobrażalna tragedia w polskim mieście. 10 ofiar, trwa dramatyczna akcja służb
  4. Redemptoryści przekazali wiadomość o śmierci, choroba zaatakowała nagle. Po zainfekowaniu na wieczną wartę odszedł ojciec Rzepiela
  5. Najlepszy i niezawodny sposób na sprawdzenie, czy grzyb jest robaczywy. Już nigdy się nie pomylisz
  6. Prezydent podjął decyzję, Polacy mogą dostać nawet 4200 zł. Trzeba się spieszyć, jest warunek

źródło: Sportowe Fakty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News