Pokazała swój brzuch 2 lata po porodzie. "Dawne ciało nie wróci"

Pokazała swój brzuch 2 lata po porodzie. "Dawne ciało nie wróci" Źródło: instagram.com/melwatts

Poród to według kobiet nie tylko najpiękniejszy moment w całym życiu, ale też i najboleśniejszy. Niestety, zostawia ślad na całe życie, bez znaczenia czy był naturalny czy nie. Jedna z mam postanowiła pokazać bolesną prawdę.

Poród rządzi się swoimi prawami. Po tym, jak wszystkie emocje już miną, a dziecko w łóżeczku cieszy oko, wiele mam zaczyna zwracać uwagę na siebie. Nawet jeśli dbały o siebie w ciąży, każda z nich pozostaje z problemem związanym z rozciągniętą skórą na brzuchu. Jedna z mama chce pokazać, że realne życie nie wygląda tak, jak to ukazywane w mediach społecznościowych, gdzie po "fit mamach" nie widać nawet, że były w ciąży.

Poród sprawił, że zaczęła na siebie inaczej patrzeć. Stara się to zaakceptować

Mel Watts nie zalicza się do kobiet, które za wszelką cenę chcą naginać rzeczywistość i ukazywać nieprawdę. Mel zajmuje się w internecie tematami parentingowymi i chętnie służy poradami udzielanymi młodym rodzicom. Jest zdania, że skoro "nie owija w bawełnę", to pokaże prawdziwe oblicze życia i wyglądu kobiety po porodzie.

W tym celu Mel zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie ciążowego brzucha. Nie od razu po porodzie, ale po dwóch latach od wydarzenia. Aby dziecko pojawiło się na świecie, przeszła zabieg cesarskiego cięcia.

- Dawne ciało nie wróci. Nawet trochę. Wściekam się, kiedy czytam o "powrocie do normalnego stanu". Nasz organizm się zmienia i nigdy nie będzie taki sam. Tym bardziej, jeśli nosisz w sobie, rodzisz, a później wychowujesz dziecko - tak zaczęła ważne przesłanie dla mam blogerka.

"Sama jestem dla siebie przyjaciółką" - Mel chce pomóc innym w akceptacji ciała

Instagramowa mama nawołuje do tego, by doceniać to, co się ma w aktualnej chwili. A jeśli się tego nie lubi - trzeba popracować nad naprawą. Ze skórą na brzuchu walka jest daremna, ponieważ zawsze pozostanie ślad i nie będzie on wyglądał idealnie, jak sprzed 9 miesiącami. Nawołuje, by pokochać siebie i pozbyć się z otoczenia ludzi, którzy krytykują bezpodstawnie nasz wygląd.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Potrzeba czasu, żeby polubić siebie, ale kiedy to zrobisz, okazuje się, że wcale nie jest tak źle. Ja np. zrozumiałam, że mam świetne poczucie humoru. To ono rozbawia moich przyjaciół, a ewentualny sześciopak na brzuchu nie ma tu nic do rzeczy. Sama jestem dla siebie przyjaciółką - tak zakończyła swój apel do kobiet, które zamartwiają się wyglądem po urodzeniu dziecka. Dodała także odważne zdjęcie bez retuszu pokazujące jej ciało.

Fot. instagram.com/melwatts

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa w dniu ślubu z Lechem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta!
  2. Agata Duda przeszła samą siebie. Jak udało jej się ukrywać to przed całą Polską? Będziecie w szoku!
  3. Jest oficjalne oświadczenie prawników ws. inf o rozwodzie Kate i Williama
  4. Była gwiazdą polskiego "Mam talent" teraz gra w ostrych filmach dla dorosłych. Szokujące nagrania w sieci
  5. Rodzinny koszmar, ich mama nie żyje. Katarzyna Dowbor ledwo powstrzymała łzy
  6. Smutne doniesienia o polskich sześcioraczkach. Jedno podpięte do respiratora, z dwójką kolejnych też nie jest najlepiej
  7. Wstrząsające słowa matki na pogrzebie Kristiny. Jedna z kobiet straciła przytomność na ceremonii

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News