Jej poród trwał już 9 godzin. Wtedy mąż wypowiedział słowa, których nie wybaczy mu do końca życia

Jej poród trwał już 9 godzin. Wtedy mąż wypowiedział słowa, których nie wybaczy mu do końca życia Źródło: Unsplash/Hush Naidoo

Poród trwał niewyobrażalnie długo i wiązał się z ogromnym cierpieniem i bólem, jakiego doświadczała w jego trakcie ta kobieta. Rodząca potrzebowała wsparcia od swojego partnera, który zamiast jednak okazać je swojej ukochanej w pełni, postanowił postąpić w niezwykle przykry sposób, który po dziś dzień ją boli.

Poród kobiety trwał zdecydowanie zbyt długo. Choć rodziła w potwornych bólach, to jednak mąż nie dał jej wsparcia, którego oczekiwała. To, co powiedział mężczyzna, jest wprost oburzające dla internautów. Nic dziwnego, że kobieta do tej pory ma o to żal do swojego ukochanego. 

Poród trwał 9 godzin. Po wszystkim powiedział coś niewiarygodnego

Kobieta w liście do Papilota postanowiła podzielić się z internautami swoimi przeżyciami, których doświadczyła podczas własnego porodu. Rodziła przez 9h, podczas których działy się przeróżne rzeczy. Przez cały ten czas oczekiwała zaangażowania emocjonalnego swojego partnera, a także jego wsparcia. Myślała, że mężczyzna jest szczery w swoich uczuciach, ale po wszystkim przekonała się, że w rzeczywistości kłamał, bowiem przez cały czas jedyne, co odczuwał, to potworna nuda.

 - Po 9 godzinach bolesnych skurczy mój chłopak powiedział do mnie: "Strasznie się nudzę. Myślisz, że w tym szpitalu mają Netflixa?" - powiedział, co wprost oburzyło i tak mocno zestresowaną partnerkę.

Równie wstrząsająca i wprost kontrowersyjna wypowiedzieć padła z ust innego mężczyzny obecnego podczas porodu swojej ukochanej. Adam po porodzie zapytał Justynę, czy to jego dziecko.

 - Wcale nie jest podobne do mnie. Jesteś pewna, że to moje dziecko? - zapytał "na poważnie", w co Justyna nie mogła uwierzyć.

Innym razem mężczyzna, który obiecał wspierać swoją partnerkę, chciał rozładować atmosferę, jednak nie do końca mu się to udało. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Siostry przez 40 lat robiły sobie zdjęcia. Ostatnie wzrusza do łez. Przygotujcie chusteczki
2. Wszyscy pokochali ją za "Ranczo". Media obiegła informacja o nagłej śmierci

 - Byłam wykończona i potrzebowałam wsparcia podczas ostatniej fazy porodu. Niestety mój partner w ogóle mi nie pomagał. Zrobił zszokowaną minę i powiedział: "Nie ma mowy, żeby to się zmieściło" - relacjonuje kobieta w e-mailu do redakcji Papilota.

Trzeba przyznać, że chyba żadna kobieta nie chciałaby zetknąć się z takim brakiem zainteresowania ze strony partnera. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. Szykuje się góra pieniędzy dla emerytów od PiS. Nawet po 2,5 tys. zł dodatków
  3. Agnieszka Woźniak-Starak odejdzie z telewizji i przejmie firmę męża? ”Teraz dzieło jego życia będzie kontynuować jego żona”
  4. 2-latka błagała, by przestał. Dziecko poniosło straszne konsekwencje po brutalnym gwałcie, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  5. Sąsiedzi skarżyli, że jego pies nie daje im żyć, gdy nie ma go w domu. Właściciel zamontował kamerę, by przekonać się, co wyczynia zwierzak
  6. Najlepsze zapiekanki pod słońcem. Genialne i proste przepisy, które od razu pokochasz

Źródło: Papilot

Następny artykuł