Tuż po porodzie położona spojrzała mamie między nogi i osłupiała. Musiała jej przekazać porażającą wiadomość

Tuż po porodzie położona spojrzała mamie między nogi i osłupiała. Musiała jej przekazać porażającą wiadomość Źródło: Nicole Zeisermer Facebook.com

Poród nie należy do najłatwiejszych elementów życia kobiety. Ciąża w przypadku Nicole przebiegała dobrze, lecz gdy trafiła do szpitala nawet lekarze byli w szoku widząc, co się dzieje. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw, a kobieta słysząc przekazane przez położną wieści nie mogła uwierzyć w jej słowa.

Poród jest kwestią bardzo indywidualną, trudno określić, jak długo kobieta będzie rodzić. W większości przypadków jednak przyszli rodzice wiedzą, jaką płeć będzie miała ich nowonarodzona pociecha, lecz Nicole i Matthew Ziesermer postanowili zrezygnować z tej wiedzy. To właśnie dlatego poród kobiety okazał się dla wszystkich ogromną niespodzianką.

Kiedy zaczął się poród, nic nie wskazywało tego co się stało

Poród rozpoczął się w 36. tygodniu ciąży, a więc na początku 9. miesiąca. 31-letnia Nicole trafiła do szpitala po tym, jak odeszły jej wody. Wcześniej ustaliła z ukochanym, że nie będą prosić o USG, w trakcie którego poznają płeć dziecka. Matthew nie miał nic przeciwko temu, uznali bowiem, że najważniejsze jest to, aby dziecko urodziło się zdrowe. Poród Nicole nie należał do najprzyjemniejszych, był długi i mocno wyczerpał kobietę. Po przyjściu na świat dziecka lekarze chcieli zaszyć jej krocze i właśnie wtedy ich oczom ukazała się druga główka. W drogach rodnych kobiety gotowe do wyjścia na świat było jeszcze jedno dziecko.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nie spodziewali się, że na świat przyjdą bliźnięta

Zaskoczeni byli nie tylko przyszli rodzice, ale także lekarze przyjmujący poród. Gdy położona przywitała na świecie jedno maleństwo okazało się, że w drodze jest jeszcze jedno. W domu czekała zaledwie jedna wyprawka, więc świeżo upieczeni rodzice musieli czym prędzej dokupić drugi identyczny zestaw dla dziecka niespodzianki, który ani myślał zostawać w brzuchu mamy nawet chwili dłużej. Akcja porodowa trwała aż 47 godzin, ale wysiłek włożony przez Nicole w poród zaowocowały przyjściem na świat dwóch maluchów. Niestety na początku rodzice nie mogli zabrać ich do domu ze sobą. Noworodki musiały zostać hospitalizowane, ale na szczęście wszystko skończyło się dobrze.

Dzisiaj grzeje: 1. Media właśnie podały smutną wiadomość. Niestety, nie żyje Franciszek Ziejka

2. Ojciec i syn trafieni piorunem. Wybrali najgorszą możliwą kryjówkę

Nikt nie mógł uwierzyć w to co się stało

Mimo iż kobieta wciąż cierpiała bóle porodowe, nie wierzyła w słowa o drugim dziecku. Wkrótce jednak przekonała się, że to nie żart i przytulała dwójkę maluchów. W związku z niespodziewanym powiększeniem się rodziny, Nicole zdecydowała, że na razie porzuci prace i w pełni poświęci się opieką nad bliźniakami.

Źródło: Facebook.com / Matthew Zeisermer

Najlepsze newsy dnia:

  1. Justyna Żyła uderza w Piotra w oficjalnym oświadczeniu. Celebrytka rwie zdjęcia męża i wysuwa poważne oskarżenia (FOTO)
  2. Ewa Chodakowska nigdy nie wrzuca do rosołu 1 rzeczy. Ma lepszą i zdrowszą alternatywę
  3. Sylwia Bomba pokazała, jak wygląda jej ciało po porodzie. Fanom odebrało mowę, w TV nic nie było widać
  4. Fani się martwią, informacje o zdrowiu gwiazdy M jak miłość niepokoją. "Walczymy, nie poddajemy się"
  5. Justyna Żyła nie odpuszcza, pokazała skandaliczne nagranie. Fani nie dowierzają, przesadziła?
  6. Pan młody nagle przerwał ślub. Kazał pannie młodej się odwrócić, kiedy zobaczyła, co działo się za jej plecami, zaczęła płakać

Źródło: Parenting.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News