Wskutek próby aborcji stracił obie nóżki i paluszki u rąk. Dzisiaj jest sportowcem spektakularnie pokonującym pełnosprawnych zawodników

Wskutek próby aborcji stracił obie nóżki i paluszki u rąk. Dzisiaj jest sportowcem spektakularnie pokonującym pełnosprawnych zawodników Źródło: Screen/Youtube/WANE 15 News

Poród to dla wielu osób jedno z najpiękniejszych wydarzeń w życiu. Rodzice tego chłopca tak nie uważali i zdecydowali się na aborcję. W wyniku tego okropnego czynu chłopiec stracił obydwie nogi i palce u rąk, co tego urodził się w 24. tygodniu ciąży. Chociaż nikt nie dawał mu żadnych szans, dzisiaj jest świetnym sportowcem, który pokonuje nawet pełnosprawnych przeciwników.

Dla rodziców Nika poród nie był najpiękniejszym dniem w ich życiu. Para nie chciała, aby chłopiec przyszedł na świat i zdecydowała się dokonać aborcji. Na skutek tego brutalnego zabiegu nastolatek stracił nogi oraz palce u rąk. Chociaż może się wydawać, że zapewne ma ogromne problemy z normalnym funkcjonowaniem, to tak naprawdę świetnie sobie ze wszystkim radzi. Poza tym jest czynnym sportowcem, który pokonuje pełnosprawnych zawodników. 

Poród nie należał do najłatwiejszych

Rodzice Nika nie chcieli, aby ich dziecko przyszło na świat. Zdecydowali się na aborcję, jednak nie wszystko poszło po ich myśli. Chociaż zabieg się odbył, to Nik jednak się urodził. Poród nie należał do najłatwiejszych i chłopiec przyszedł na świat bez nóżek i palców u rączek. Na szczęście znaleźli się ludzie, którzy pokochali go jak swojego syna, dzięki czemu dziecko otrzymało szansę na nowe życie. 

Nik został adoptowany przez parę z USA

Chłopcem zaopiekowała się para z USA, która zrobiła wszystko, co w ich mocy, aby Nik mógł wieść normalne życie. Postanowili, że załatwią swojemu adoptowanemu synowi protezy nóg. Nastolatek obecnie świetnie sobie radzi i odnosi spektakularne sukcesy w sporcie. Codziennie ciężko pracuje i stawia sobie poprzeczkę coraz wyżej. Jego historia jest niezwykle motywująca do działania. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nik jest zawodowym sportowcem. Na co dzień gra w piłkę nożną, koszykówkę i baseball, jednak jego ulubioną dyscypliną sportową są zapasy. To właśnie w tym sporcie chłopak odnosi ogromne sukcesy i pokonuje nawet pełnosprawnych zawodników. Codziennie trenuje i zmierza się z wieloma barierami, które stale chce pokonywać, aby być jeszcze lepszym. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie
2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

Młody mężczyzna wie, że jego biologiczni rodzice nie chcieli, aby przyszedł na świat. Na początku ciężko było mu się z tym pogodzić, ale teraz nie chce już rozpamiętywać przeszłości. Jest ogromnie wdzięczny swoim przybranym rodzicom za szansę, którą mu dali. Dzięki nim dzisiaj żyje jak każdy normalny człowiek i może spełniać swoje marzenia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wcześniejsza emerytura OD ZARAZ. Natychmiast zaraz skorzysta 100 tys. osób
  2. Żyli razem 69lat, zmarli w odstępstwie kilku minut. Ich ostatnie chwile razem chwytają za serce
  3. Fotograf zobaczył, że panna młoda się trzęsie i natychmiast przerwał ślub. Złamał panu młodemu nos
  4. Babcia wydawała dziwne dźwięki. Powiedziała 4 słowa i świat im się zamazał, przerwali jej koszmar na żywo
  5. Ukryli prawdziwy powód eliminacji z "Tańca z gwiazdami?" Na jaw wychodzą kulisy wczorajszego odcinka

źródło: Popularne

Następny artykuł