Minęło 18 lat od porodu. Nagle mąż wygarnął żonie całą bolesną prawdę

Minęło 18 lat od porodu. Nagle mąż wygarnął żonie całą bolesną prawdę Źródło: Unsplash/Bruno Aguirre

Poród ich pierwszego dziecka był chwilą, na którą czekali z zapartym tchem. Mogłoby się zdawać, że mają spokojne życie - dom, dwójkę dzieci czy wakacje, kiedy tylko chcą. Mąż jednak nie może dłużej cierpieć w milczeniu. Zwrócił się do żony z wielką prośbą i żalem. Jego wyznanie rozdziera serce.

Poród pierwszego dziecka tej pary zwiastował początek długiej podróży, którą mieli odbyć wspólnie. Ale w pewnym momencie coś poszło nie tak. Po osiemnastu latach razem mąż kobiety wyznał jej w końcu to, co leżało mu cały czas na sercu.

Poród nie zapowiadał żadnych problemów, ale powoli wszystko zmierzało ku katastrofie

- Pamiętam ten dreszcz, który przeszedł mnie, gdy zobaczyłem Cię po raz pierwszy na wydziale prawa. Wyróżniałaś się na tle innych. Szybko stało się jasne, że jesteś uprzejma, twardo stąpająca po ziemi, zaangażowana, lojalna wobec rodziny i przyjaciół - napisał w swoim wzruszającym wyznaniu mężczyzna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak można wnioskować ze wstępu, sprawy szybko przybrały poważny obrót. Po skończeniu studiów wraz ze swoją przyszłą żoną stali się nierozłączni. Wspólnie snuli fantazje o wspólnym życiu. Byli ambitni i oboje chcieli realizować się w zawodzie. Mężczyzna zaczął powoli piąć się po szczeblach kariery, co - jak to w zawodzie prawnika bywa - wiązało się z dużym stresem. Jego ukochana jednak miała większe problemy z przystosowaniem się do życia po studiach.

- Po delikatnym nacisku z mojej strony, a dokładniej konieczności spłaty pożyczki studenckiej, zaczęłaś dorabiać w różnych miejscach, czasem na czarno, co bardziej pasowało do kogoś z połową Twojego wykształcenia i inteligencji. To skutkowało współmiernie niską pensją - kontynuował swoją opowieść.

Po narodzinach dziecka pożegnał się z nadzieją na odpoczynek

Potem na świat przyszło ich upragnione dziecko. Jego żona postanowiła zająć się nim "na pełen etat". Mąż w związku z tym musiał jeszcze bardziej poświęcić się pracy, aby zapewnić swoim najbliższym dobry poziom życia. Przez lata udało mu się zdobyć dla nich dom, a także pieniądze na studia dla dzieci. 

Dzisiaj grzeje: 1. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował skoku w bok
2. Straszny wypadek 46 Polaków za granicą. Doniesienia przyprawiają o ciarki

Od przyjścia na świat pierwszego dziecka minęło już jednak osiemnaście lat, a on wciąż nie może znaleźć mniej obciążającej pracy, gdyż jego żona chętniej oddaje się hobby oraz wolontariatowi i nie ma już ochoty wracać do aktywności zawodowej. Mężczyzna uświadomił sobie, że czuje się przez nią lekceważony i że boli go absolutny brak wsparcia.

- Prosiłem i pytałem o jakąkolwiek pracę. Ja też spędziłem wiele godzin na obowiązkach w domu i z dziećmi, choć wiem, że mniej niż Ty. Czułbym się mniej wykorzystany i samotny, jeśli pomogłabyś nam finansowo, nawet trochę - zakończył swoje wzruszające wyznanie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Drastyczna podwyżka podatku OPUSTOSZY PORTFELE setek tysięcy Polaków. Ceny wzrosną nawet o 150 proc.
  2. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
  3. 63-latka zgwałciła nastolatka. Znaleziono zwłoki jej męża, dalsze ustalenia są straszne
  4. Na pierwszej randce wylądowali w łóżku. Puściły mu wszelkie granice, a to co z nią zrobił sprawia, że włosy stają dęba
  5. Jej córeczka nigdy nie jadła chleba, cukru czy masła. Przez dziwaczną dietę jest najzdrowszym dzieckiem świata

źródło: popularne

Następny artykuł