Dwóch odważniaków zdecydowało się poczuć ból kobiet podczas porodu. Nagranie powala, nic lepszego nie zobaczysz

Dwóch odważniaków zdecydowało się poczuć ból kobiet podczas porodu. Nagranie powala, nic lepszego nie zobaczysz Źródło: unsplash/Kensington Films/

Poród bywa naprawdę bardzo bolesny, kobiety jednak często szybko o nim zapominają, ciesząc się z przyjścia na świat swojego maleństwa. Nie da się jednak zaprzeczyć, że wydanie na świat człowieka to trudne zadanie, co zmotywowało dwóch mężczyzn do tego, by na własnej skórze sprawdzić, co wówczas czują panie.

Poród to bez wątpienia jedne z najbardziej wyjątkowych chwil w życiu kobiet. Po 9 miesiącach niecierpliwego wyczekiwania potomka przychodzi ten dzień, w którym zaledwie krok dzieli ich od przytulenia maleństwa. To właśnie ten krok jest tak szczególny, nie można bowiem zaprzeczyć, że towarzyszy mu niesamowity ból. W niektórych przypadkach panie są zmuszone znieść naprawdę wiele, by w końcu dać życie małemu człowiekowi. Dla osób, które nigdy wcześniej nie rodziły, a w szczególności dla panów, którzy zazwyczaj przyglądają się wszystkiemu z boku, ból jest niemożliwy do wyobrażenia. 

Poród to wyjątkowe, ale i bolesne chwile. Dwóch śmiałków postanowiło poczuć ból kobiet

Technologia jest w obecnych czasach na tyle rozwinięta, że grono specjalistów postanowiło stworzyć maszynę symulującą bóle porodowe. Wystarczy jedynie przyłożyć malutkie urządzenia bezpośrednio do ciała, a dokładniej brzucha, by poczuć to, co kobieta w każdej fazie porodu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niewielu mężczyzn decyduje się na przeżycie czegoś takiego, jednak co jakiś czas znajdują się odważni, którzy chcą poczuć to, co ich partnerki. Nagranie, o którym chcemy wam powiedzieć, przedstawia dwóch pewnych siebie śmiałków, którzy zrobili ten niepowtarzalny krok. Choć w teorii panowie uchodzą za silniejszych i bardziej wytrzymałych na ból, w tym wypadku było zupełnie inaczej. 

Nagranie powala na kolana 

Już na samym początku ochotnicy nie potrafili ukryć, że jest to dość bolesne, a wraz z kolejnymi fazami odpowiadającymi rozwarciu w czasie prawdziwego porodu, gdy ból się zwiększał, coraz trudniej było im to wytrzymać. Tymczasem ich ukochane z uśmiechem na ustach stały i wszystkiemu się przyglądały. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec zamknął się z córką w kuchni, mieli robić śniadanie. Nagle matka otworzyła drzwi i zamarła

2. Niestety, kolejny dramatyczny wieczór w Polsce. Nagły wybuch ognia na południu kraju

Filmik stał się prawdziwym hitem w sieci, a internauci podzielają rozbawienie partnerek śmiałków. Być może dzięki takiej publikacji, więcej mężczyzn zdecyduje się na ten sam krok i na własnej skórze poczuje, co przeżywają ich ukochane, wydając im na świat potomstwo. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od zawsze bała się pitbulla sąsiada. Pewnego dnia pies zaczął szczekać i ruszył do jej domu, natychmiast wezwali karetkę
  2. 11-latka od dwóch lat była gwałcona w szkole. Rodzice zamarli odkrywając jej powiększony brzuch
  3. Jest afera. Cejrowski niewyobrażalnie poniżył Roksanę Węgiel i Viki Gabor
  4. Mało znany nowotwór, którego objawy są niewidoczne. Często bywa za późno  
  5. Masowe zwolnienia, na bruk trafi aż 80 tys. Polaków. Mogą ZWOLNIĆ także i Ciebie

Źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News