Zaręczeni odkryli, że urodzili się tego samego dnia w tym samym szpitalu. Później na jaw wyszły inne zdumiewające fakty

Zaręczeni odkryli, że urodzili się tego samego dnia w tym samym szpitalu. Później na jaw wyszły inne zdumiewające fakty Źródło: Screen/ YouTube/ WDSU News

Poród, w czasie którego przyszedł na świat, miał miejsce 14 stycznia 1993 roku. Chłopiec nie wiedział wówczas, że jest to dzień wyjątkowy. W tym samym czasie urodziła się też jego narzeczona, którą poznać miał dopiero za kilkanaście lat.

Poród, podczas którego urodził się Anthony Burket, miał miejsce w szpitalu East Jefferson w Luizjanie. W tym samym budynku, w tym samym czasie, na świat przyszła Jamie Frantz. Minęły lata i oboje poznali się przez Internet. Szybko okazało się, że ten sam dzień urodzin nie był jedynym zaskakującym podobieństwem.

Poród tego samego dnia i inne podobieństwa

Jak można poznać, że ludzie są naprawdę sobie przeznaczeni? Jeżeli łączy ich tak wiele podobieństw, trudno mieć wątpliwości. I nie chodzi o rzeczy takie jak sympatia do psów czy kibicowanie tej samej drużynie piłkarskiej. Anthony Burket i Jamie Frantz odkryli, że łączy ich niesamowita ilość szczegółów.

Wszystko zaczęło się na Tinderze. Jamie zauważyła, że login w adresie mailowym Anthony'ego, którego zaproponowała jej aplikacja, to „Burkette11493”. Cyfry od razu z czymś się jej skojarzyły - to oczywiście była data jej urodzin. Jak się szybko okazało - on przyszedł na świat w tym samym dniu.

To było przeznaczenie

Oboje uznali, że to nie może być przypadek. Zaczęli ze sobą korespondować, a wkrótce wyszły na jaw inne zaskakujące podobieństwa. Okazało się, że oboje urodzili się w tym samym szpitalu - East Jefferson w Luizjanie. Ten sam dzień, ten sam rok, to samo miejsce - od razu wiedzieli, że są sobie przeznaczeni.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy wreszcie spotkali się na żywo, od razu poczuli się w swoim towarzystwie dobrze. W trakcie rozmowy okazało się, że łączy ich jeszcze więcej, niż wspólne tematy i data urodzenia. Okazało się, że oboje są leworęczni i po urodzeniu ważyli równo po cztery kilogramy. Nawet wizualnie byli do siebie dość podobni.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny wokalista. Zmarł po ciężkiej chorobie, opłakują go gwiazdy
2. Andrzej Duda przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje Bohater naszych czasów

Można by pomyśleć, że Anthony i Frantz są rozdzielonym za młodu rodzeństwem - taką wersję też postanowili sprawdzić. Okazało się, że nic bardzo mylnego - po prostu los zetknął ze sobą niezwykle pasujące do siebie osoby. Teraz są już narzeczonymi i planują swój ślub - dlaczego mieliby walczyć z przeznaczeniem?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sprawdzą, na co wydajesz 500 plus. Tysiące rodzin ODCIĘTYCH od pieniędzy
  2. Kaczyńskiemu puściły wszystkie hamulce. Jeszcze nikt w Polsce się na to nie odważył
  3. Żona nigdy miała nie poznać prawdy. Mężczyzna otworzył list od kochanki i zemdlał na oczach małżonki
  4. Rewolucyjny pomysł na paznokcie hybrydowe wywołuje zachwyt. Piorunujące psie motywy sprawiają, że pazurki są nieziemskie
  5. Niesamowite informacje dotyczące majątku po Zbigniewie Wodeckim. Żona podjęła decyzję

Źródło: Newsner

Następny artykuł