Podczas porodu przyszły tata zrobił najbardziej nieoczekiwaną rzecz. Mama złapała za telefon i zrobiła zdjęcie, które pokochały miliony

Podczas porodu przyszły tata zrobił najbardziej nieoczekiwaną rzecz. Mama złapała za telefon i zrobiła zdjęcie, które pokochały miliony Źródło: unsplash

Poród właśnie się zakończył, kiedy świeżo upieczona mama zobaczyła, co jej mąż zrobił, szybko chwyciła za telefon. Zdjęcie, które trafiło do sieci podbiło serca milionów internautów na całym świecie.

Poród dla każdego rodzica jest wielkim wyzwaniem i najbardziej wyczekiwanym momentem w całej ciąży. Oznacza, że dziecko, na które czekają od wielu miesięcy, już niebawem pojawi się na świecie. Zdjęcie z tego porodu szybko obiegło sieć i sprawiło, że miliony ludzi na świecie ze łzami w oczach patrzyli na to, co tata robi podczas porodu. 

Poród wspólnym wydarzeniem dla całej rodziny

Od wielu lat wielką popularnością cieszą się porody, podczas których na porodówce przyszłej mamie towarzyszy jej partner, mąż lub ktoś bliski. Kobieta, która niebawem urodzi dziecko, otrzymuje wtedy wsparcie nie tylko od osoby, która przyjmuje poród, ale także od kogoś, kogo zna i komu ufa. 

Teraz praktycznie każdy tata ma ochotę być świadkiem tego, jak na świat przychodzi jego pociecha. Chociaż w sieci pojawiają się dyskusje na ten temat, młodzi ojcowie chętnie wspierają swoje partnerki w tym podniosłym momencie. Okazuje się jednak, że nie wszyscy przyszli tatusiowie radzą sobie z presją i emocjami, które czekają ich na sali porodowej. Tak było własnie w tym przypadku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Poród dobiegał końca. Tata nie wytrzymał emocji 

Zdjęciem, które ostatnio obiegło sieć, jest fotografia typu selfie. Absolutnie nie jest to klasyczne podejście do takiego rodzaju fotografii. Widać na nim uśmiechniętą od ucha do ucha mamę, która zakończyła poród i uwieczniła, co w tym czasie robi jej mąż. 

Dzisiaj grzeje: 1. Stan kryzysowy w dwóch krajach. Poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa żywnościowego

2. Tragiczne informacje, 4 dzieci nie żyje. Byli bez żadnych szans, najstarsze miało 13 lat

Mężczyzna, który domagał się uczestnictwa w porodzie, nie wytrzymał emocji, które pojawiły się podczas narodzin dziecka i zemdlał. Na zdjęciu widać mężczyznę leżącego na ziemi. Razem z nim pozuje nie tylko kobieta, ale także lekarze, którzy byli świadkami całego zdarzenia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Posmarowała twarz rzeczą, którą każdy ma w domu. Efekt wbił ją w podłogę, niesamowite
  4. Krzysztof Jackowski bezlitośnie wbił szpilę Rydzykowi. Miał wizję, ojciec dyrektor mu nie podaruje
  5. Jedna z kobiet na zdjęciu jest matką. Wybierz która i poznaj niesamowitą prawdę o sobie

źródło: papilot 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News