Jarosław Kaczyński wróci do szpitala

Jarosław Kaczyński wróci do szpitala

Jarosław Kaczyński w piątek opuścił wreszcie po ponad miesięcznej hospitalizacji szpital WIM przy ul. Szaserów w Warszawie. Tymczasem media donoszą o rychłym powrocie prezesa PiS do placówki medycznej.

Do takich informacji dotarł "Super Express", który twierdzi, że Jarosław Kaczyński już niebawem ma przejść kolejną operację. Tym razem będzie ona znacznie poważniejsza. Prezes PiS ma przejść zabieg wszczepienia endoprotezy. Na razie nie podano informacji, kiedy to ma nastąpić.

Jarosław Kaczyński dopiero wyszedł ze szpitala

W piątek prezes partii rządzącej opuścił Wojskowy Instytut Medyczny przy ul. Szaserów w Warszawie w towarzystwie obstawy i licznie zgromadzonych fotoreporterów. Podziękował im za obecność i zainteresowanie. - Dziękuje za zainteresowanie skromnym posłem - powiedział do przedstawicieli mediów Jarosław Kaczyński. Lider obozu rządzącego porusza się o kulach, zaś o jego stanie zdrowia komunikat wydał - na prośbę samego pacjenta - szpital. W komunikacie poinformowano, jaki rodzaj ma jego schorzenie i co przyczyniło się do długotrwałego pobytu w placówce. - W piątek, 8 czerwca 2018 r., pan Jarosław Kaczyński opuścił Wojskowy Instytut Medyczny. Obecny pobyt w szpitalu był spowodowany leczeniem choroby zwyrodnieniowej stawów. Trzydziestosiedmiodniowa hospitalizacja, umożliwiająca pełną obserwację, diagnostykę oraz leczenie zabiegowe, zachowawcze i usprawniające, doprowadziła do stabilizacji stanu zdrowia - podano w komunikacie. - Zespół Medyczny pragnie podkreślić, że przebieg choroby był złożony i wymagał leczenia interdyscyplinarnego. Szybko podjęta celowana interwencja medyczna oraz pełna współpraca Pacjenta, pozwoliły na sprawne ukończenie etapu leczenia szpitalnego oraz zaplanowanie kontynuacji terapii ambulatoryjnej - podkreślono. Poinformowano także, że komunikat został wydany na prośbę zainteresowanego. Zaznaczono także, że obecność prezesa w szpitalu wywołała w społeczeństwie duże zainteresowanie, co przekładało się na licznie przesyłane do szpitala listy i wiadomości dla prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Jak wyjaśniono w komunikacie, wszystkie trafiły do adresata.

Prezes PiS znów wraca do szpitala?

Tymczasem "SE" dotarł do informacji, z których wynika, że wyjście ze szpitala jest dla Kaczyńskiego tylko tymczasowe. Już niebawem szef obozu władzy ma ponownie wrócić do Wojskowego Instytutu Medycznego, by tam przejść kolejny zabieg. Najwyraźniej ten pierwszy miał tylko wstępnie ustabilizować sytuację, już niebawem zaś konieczne będzie wszczepienie endoprotezy - tzw. sztucznego kolana. Media już wcześniej spekulowały o możliwości właśnie takiego przebiegu leczenia, nikt się jednak nie spodziewał, że konieczne będą dwie operacje. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Andrzej Duda w szpitalu! Dołączył do prezesa
  2. PiS nie może uwierzyć. PROKURATURA zajmie się Mateuszem Morawieckim
  3. Donald Tusk błaga o pomoc. Jest naprawdę źle
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News