Super Express ma już na swoim koncie kilka kontrowersyjnych artykułów. Tym razem, gazeta opublikowała poradnik, który ma nam pomóc… Nie spłonąć na cmentarzu.

To nie żart, a przynajmniej nic nam o tym nie wiadomo. Redaktorzy Super Expressu uznali, że warto doradzić czytelnikom, jak się nie podpalić przy zapalaniu zniczy.

– Nawet chwila nieuwagi może spowodować, że odwiedziny na grobach najbliższych zamienią się w dramat. Ubrani w eleganckie długie płaszcze albo futra możemy zaczepić o znicz i tragedia gotowa… – czytamy w artykule.

Mogłoby się wydawać, że wzniecenie pożaru na własnym ubraniu podczas zapalania świeczki jest dość abstrakcyjnym problemem. Nic bardziej mylnego. Dziennikarz Super Expressu dotarł do 22-letniej Julii Mikuły, której historia wstrząsnęła Polską. Jak tłumaczy, „już raz nieomal spłonęła”. Dalej możemy przeczytać, że aby uniknąć tej widowiskowej śmierci wystarczy „stosować się do kilku prostych zasad”. Warto zabrać na cmentarz krótką kurtkę, a jeśli nie jest to możliwe – uważać na poły płaszcza.

Podpaliliście się kiedyś na cmentarzu?

14681839_1144500305647098_6226893469109733446_n

źródło: vogule poland

 

...

Zobacz również