Black Friday, czyli czarny piątek to mająca swoje źródło w amerykańskiej tradycji obniżka cen.  Ma ona miejsce w piątek po Dniu Dziękczynienia. Handlowe „święto” prowadzi często do dantejskich scen, które w Polsce możemy dostrzec na przykład podczas corocznego „wyścigu po karpia” bądź przecen sprzętu RTV. Klienci pewnej sieci unikną uwłaczającego wyścigu, ale również otrzymają produkty za darmo.

W drogeriach sieci Rossmann od 24 listopada (czyli „czarnego piątku) do końca weekendu, zamawiając perfumy, drugą sztukę otrzymamy gratis. Oferta dotyczy zarówno zapachów damskich, jak i męskich, a promocją objęte są wszystkie modele dostępne w drogerii.

Idealny prezent świąteczny?

Oferta dotyczy tylko zamówień za pośrednictwem internetu. Sieć drogerii chce w ten sposób przyciągnąć klientów przed świątecznym szczytem, kiedy Polacy będą poszukiwać prezentów na Boże Narodzenie dla swoich bliskich.

Rosmann zachęca w ten sposób Polaków do zakupów na swojej stronie internetowej. Przedstawiciele dyskontu podkreślają, że dzięki temu rozwiązaniu klienci zaoszczędzą czas, energię oraz, przede wszystkim – pieniądze.

Oto szwajcarski pałac najbogatszego Polaka! Za ile go sprzedają? NIEWIARYGODNE!

Elżbieta II unikała płacenia podatków? Ta afera już TRZĘSIE światem!

...

Zobacz również