Popularna blogerka szokująco o akcji #MeToo. "Lepiej być ofiarą niż zwyczajną ku*wą"

Popularna blogerka szokująco o akcji #MeToo. "Lepiej być ofiarą niż zwyczajną ku*wą"

W ostatnim czasie coraz więcej celebrytów zabiera głos w debacie dotyczącej molestowania seksualnego oraz ataków na podobnym tle. Zainicjowano nawet popularną akcję "#metoo", w której kobiety dzielą się swoimi traumatycznymi wspomnieniami. Nie wszyscy jednak są fanami tej społecznej akcji. Do zagorzałych przeciwników większości osób biorących w niej udział dołączyła właśnie bardzo popularna blogerka.

Post, który pojawił się na profilu Fit Matki Wariatki na Facebooku, zaszokował jej wiernych sympatyków. Odniosła się w nim bowiem do szczegółów akcji "MeToo" oraz ujawniła swoją opinię na temat gigantycznej afery, którą rozpętały zwierzenia hollywoodzkich gwiazd.

Zadziwiające stanowisko blogerki

- Kojarzysz akcję #metoo? Powiem Ci, że dla mnie, ona przynosi już odwrotny skutek. Mnie, kobietę, głupota innych kobiet przeraża. Jesteś molestowana? Na co czekasz? Na oklaski? Na to, aż przyjdzie według Ciebie odpowiedni moment na wyjawienie tajemnicy? Na czas, kiedy Tobie będzie pasowało? No chyba tak! Ja, będąc kobietą i starając się wspierać nasz "gatunek", powoli już rzygam tymi opowieściami w stylu: "On mnie zgwałcił, 20 lat temu, jak poszłam do niego do pokoju hotelowego na rozmowę. Siedziałam z nim na łóżku, zaczął się do mnie dobierać, zrobił to bez mojej zgody a następnego dnia dostałam rolę" - stwierdziła najpierw bardzo stanowczo blogerka. - Opowieści z dupy, biorąc pod uwagę, że wszystkie te kobiety korzystały z tego, że "dały dupy" - przepraszam za wyrażenie, ale trzeba nazwać fakty po imieniu - do momentu, do kiedy im pasowało. Jak okazało się, że stręczyciel jest niepotrzebny, to i przeszkadzać zaczęło. Wybacz, ale jeśli kobieta pozuje do zdjęć, przez lata, uśmiechnięta, uwieszona na ramieniu swojego oprawcy, przy każdej możliwej okazji, to albo jest kretynką, albo nagle robi z siebie ofiarę. Bo lepiej być ofiarą niż zwyczajną ku*wą, która godzi się na pewne zachowania, z premedytacją - dodała także Fit Matka Wariatka, rzekomo demaskując hipokryzję skrzywdzonych gwiazd. Opinie na temat posta blogerki są oczywiście skrajnie podzielone. Ona jednak stanowczo trzyma się przekonania o słuszności swego komentarza, nie wchodząc w dyskusje z oponentami. Fot. Facebook   Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu