Ludzie rzucili się na siebie. Goście chrzcin pobili się z gośćmi poprawin weselnych

Ludzie rzucili się na siebie. Goście chrzcin pobili się z gośćmi poprawin weselnych Źródło: Photos by Lanty

W jednym z lokali w polskiej miejscowości odbywały się jednocześnie dwie imprezy: poprawiny oraz chrzciny. Nagle doszło do starcia pomiędzy gośćmi obydwu imprez. Ludzie zaczęli rzucać się na siebie, z czego wywiązała się nieprawdopodobna bójka. Kuriozalne sceny z kraju.

W jednej z polskich miejscowości doszło do nieprawdopodobnej sytuacji. Goście świętujący poprawiny starli się ze świętującymi chrzciny. Doszło do ogromnej bijatyki, w której wzięło udział kilkadziesiąt osób. Interwencja władz okazała się konieczna. Co się wydarzyło?

Goście świętujący poprawiny pobili się z gośćmi świętującymi chrzciny

Do zdarzenia doszło w niedzielę 9 sierpnia w Sokołowie Podlaskim. W bójce w jednym z tamtejszych lokali wzięło udział kilkadziesiąt osób. Byli to uczestnicy poprawin oraz chrzcin. Obie imprezy odbywały się jednocześnie w tym samym lokalu. Nagle doszło do kłótni, a w konsekwencji ogromnej bijatyki. Interweniowała policja.

Do starcia doszło w lokalu znajdującym się przy ulicy Lipowej w Sokołowie Podlaskim. W tym miejscu jednocześnie odbywały się dwie imprezy - poprawiny weselne oraz uroczystość z okazji chrzcin. W pewnym momencie doszło do konfliktu pomiędzy uczestnikami obydwu imprez. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pomiędzy biesiadnikami obydwu imprez nagle wywiązała się kłótnia. Niestety szybko zamieniła się ona w poważny konflikt, a w konsekwencji w bijatykę, w której wzięło udział aż kilkadziesiąt osób. Zgłoszenie o incydencie wpłynęło do policji ok. godziny 19.30. 

Asp. Jakub Więsak w rozmowie z Polsat News poinformował, że w bijatyce wzięło udział około 50 osób. Pięć z nich odniosła obrażenia, potrzebna była pomoc medyczna. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala w Sokołowie Podlaskim oraz Węgrowie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Groźny wypadek Andrzeja Dudy. Zdjęcia z miejsca zdarzenia obiegły sieć
2. Polacy pogrążyli się w żałobie. Tragiczne informacje o śmierci 24-latka
3. Żółta strefa objęła już prawie całą Polskę. Pilny komunikat Rządowego Centrum Bezpieczeństwa

Funkcjonariusz przekazał również, że wszyscy uczestnicy zdarzenia byli pod wpływem alkoholu. Policjanci ustalają szczegóły zdarzenia, do którego doszło w Sokołowie Podlaskim. Wstępnie nie zdecydowano się na dokonanie żadnego zatrzymania. Na ten moment nie wiadomo, co stało się przyczyną kłótni i późniejszej bójki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Udzielała wywiadu Polsatowi i nagle zalała się łzami. Kobieta zaczęła błagać Polaków o pomoc
  2. Ministerstwo Zdrowia przekazało wiadomość. Nie można uniknąć obowiązku
  3. Tragiczne informacje z ostatniej chwili. W nocy zmarł dziennikarz TVP i TVN
  4. Sytuacja jest bardzo napięta, coraz więcej niebezpieczeństwa. Premier Morawiecki zwołał spotkanie na najwyższym szczeblu
  5. Monika Kurska nie wytrzymała, przerwała milczenie. "Nie chcę tych ludzi znać"

Źródło: Wprost, Życie Siedleckie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News