Co za upokorzenie! Dziewczyna zrobiła z Popka MIAZGĘ na oczach wszystkich

Co za upokorzenie! Dziewczyna zrobiła z Popka MIAZGĘ na oczach wszystkich

Wakacyjne trasy rozgłośni radiowych trwają w najlepsze. Wczoraj, 8 sierpnia 2018 r., jedna z nich swoją imprezę zorganizowała w Katowicach. Nie zabrakło nie tylko gwiazd, ale też sporej ilości atrakcji. Jedną z nich było m. in. siłowanie się na rękę z liderem Gangu Albanii. Popek nie wyszedł jednak z tej batalii zwycięsko!

Na wczorajszej imprezie nie brakowało atrakcji. Darmowe lody w rytmie radiowej muzyki oraz sportowe atrakcje, zebrały sporą liczbę zainteresowanych. Ta trasa to prawdziwy zlot gwiazd. Prawdziwą sensacją była możliwość zmierzenia się w pojedynku siłowym na rękę z Popkiem. Wielu śmiałków próbowało wygrać z liderem Gangu Albanii. - Ma siłę! Ale kiedyś go pokonam! - mówi jeden z uczestników imprezy.

Podejść do wyzwania było wiele. Mężczyźni z nadzieją próbowali swoich sił w bezpośredniej konfrontacji z popularnym zawodnikiem KSW. Niestety, bezowocnie. Ku zaskoczeniu wszystkich król Albanii został rozgromiony! Wśród śmiałków pojawiła się młoda, niepozorna dziewczyna. Uczestniczka zdominowała zawodnika KSW nie zostawiając na nim suchej nitki! Zobaczcie nagranie!

Popek i jego kariera KSW

Popek Monster po owocnej karierze muzycznej postanowił dołączyć do grona sportowców. Jego aspiracje sięgnęły Konfrontacji Sztuk Walki zwanych w skrócie KSW. Czy udało mu się osiągnąć sukces? Fakty pokazują, że muzyk nie jest urodzonym sportowcem. Jego prawdopodobnie ustawiona przegrana z dziewczyną podczas imprezy radiowej wcale nie odbiega od rzeczywistych osiągnięć Popka. Mężczyzna ma na swoim koncie 6 walk, w tym 3 wygranie i 3 przegrane. Najbardziej spektakularna z nich to konfrontacja ze znanym sportowcem Mariuszem Pudzianowskim. Król Albanii wytrzymał na ringu jedynie 80 sekund, po salwie potężnych ciosów Pudzianowskiego, w upokorzeniu oddał zwycięstwo. Drwin oglądających nie było końca. Popka zdominował także inny znany celebryta, Tomasz Oświeciński. Ta walka również nie trwała długo, ponieważ niecałe 2 minuty. Czy lider Gangu Albanii powinien dalej narażać się na upokorzenia? Każda, nawet najdrobniejsza ustawka przypomina największe porażki muzyka. Może powinien skupić się na nagrywaniu?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Potężny lincz na żonę Szczęsnego. Twarz swojego dziecka zakryła naklejką
  2. Tak 8-letni wnuczek Kory pożegnał swoją ukochaną babcię. Ten widok rozrywa serce.
  3. Zmieszali z błotem męża Kaczyńskiej! "Wieśniak, łachmyta i płodny flejtuch"
  4. Uważaj! Jeśli dajesz się lizać swojemu pupilowi, możesz umrzeć
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News