Popek pokazał czarno-białe zdjęcie dziecka. Burza w sieci

Popek pokazał czarno-białe zdjęcie dziecka. Burza w sieci

Popek przyzwyczaił polską publikę do wyrazistych wypowiedzi i specyficznego stylu. Wojownik na ringu i król na scenie, kreuje się prywatnie na ciepłego i troskliwego ojca. Świadczy o tym ostatnia aktywność gwiazdora na Instagramie. Nietypowe zdjęcie syna wywołało ogromne zainteresowanie fanów.

Popek raz za razem zaskakuje opinię publiczną. Niezależnie od tego czy chodzi o jego karierę muzyczną, sportową czy relacje z prywatnego życia.

Popek pokazuje syna na Instagramie. Lawina komentarzy w sieci

Nie inaczej jest tym razem. Paweł "Popek" Mikołajuw od dłuższego czasu kreuje się na troskliwego i opiekuńczego ojca. Przypomnijmy, że ma dwójkę dzieci, Julię i Borysa. W jednym z ostatnich wpisów na Instagramie Popek postanowił pochwalić się nietypowym zdjęciem swojego małego syna. Pokazał leżącą pociechę... z wąsami, które to rzecz jasna dorobił przez program na komputerze. Zdjęcie uzupełnił podpisem "Mój ziomuś POPEK junior". Gwiazdor chętnie obnosi się swoimi sukcesami zawodowymi i prywatnymi. Te pierwsze wzbudzają na forach lawiny komentarzy, głównie w negatywnym tonie. Większość głosów krytyki nie nadaje się do publikacji. Internauci uderzają raz za razem w Popka nie dając mu spokoju w związku z gangsterską przeszłością, czy wykształceniem. Z trudem znajdujemy nie tyle komentarze nadające się do publikacji, co głosy poparcia dla rodziny twórcy. Nieco inaczej jest w przypadku zdjęcia dziecka. Choć i w tym przypadku Popek nie ma łatwo, to w gąszczu ocen można natknąć się na pochwalne wpisy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Inni mogą się chwalić swoimi dziećmi a on już nie,dziecko to jest dziecko a jak widać bardzo ładny chłoptaś - czytamy. - Oczy po tacie takie ładne - pisze jedna z fanek zachwyconych uroczym zdjęciem syna Popka.- Nie chcę oceniać Popka jako ojca, nie moja w tym rola, bo na pewno kocha swoje dzieci i chce dla nich jak najlepiej. Ale swoim wizerunkiem i twórczością nie pomaga im na przyszłość - pisze jeden z komentujących zdjęcie "Popiątka". Jedno jest pewne, pociecha gwiazdora od samego początku będzie musiała zdać się na publiczną ocenę. Jedno jest pewne, urocze Popiątko doczekało się ponad 16 tys. polubień i ponad stu komentarzy. screen Popek InstagramZOBACZ TAKŻE:
  1. Popek i Robert M prowadzą wojnę! Wyjaśniamy o co chodzi
  2. Popek oszukał tysiące Polaków. Wszystko co powiedział, było kłamstwem
  3. Ile zarabia Kinga Rusin? Zarobki są naprawdę imponujące
  4. Na co choruje Katarzyna Dowbor? Gwiazda opowiedziała o swoim dramacie
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News