Popek jest polskim raperem, który w ostatnim czasie cieszy się niesamowitą popularnością. Bilety na jego koncerty rozchodzą się błyskawicznie, a na portalach społecznościowych ma miliony obserwujących. Mężczyzna właśnie zamieścił na Instagramie nagranie, które szokuje. Biega zakrwawiony po lesie. 

Popek to raper, który w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością, zwłaszcza wśród tej młodszej części społeczeństwa. Mężczyzna swoją karierę muzyczną rozpoczął od dołączenia do zespołu Firma, z którym nagrał pięć płyt, które przyniosły mu znaczny majątek. Po kilku latach zdecydował się rozpocząć solową karierę, co było świetną decyzją – muzyk zaczął być rozpoznawalny, udało mu się również przekonać do siebie wielu fanów.

Na tym jednak nie poprzestał, zdecydował się również zabłysnąć w świecie sportu – ćwiczył krav magę, zainteresował się również mieszanymi sztukami walki (MMA). W mediach społecznościowych śledzą go miliony osób, niedawno jednak wstawił filmik, który przeraził fanów – biegał cały we krwi po lesie.

Kariera muzyczna i sportowa Popka

Pierwsze wzmianki o Popku pochodzą jeszcze z 2001 roku, kiedy to należał do zespołu Firma. Nagrał z nimi pięć płyt dzięki czemu dorobił się pokaźnego majątku, został również współzałożycielem marki odzieżowej „JP”. Od 2007 roku zaczął rozwijać swoją karierę solową co było bardzo dobrym posunięciem – jego popularność wzrosła, zaczął być zapraszany do telewizji, udzielał się medialnie, a jego portale społecznościowe zaczęły obserwować miliony fanów.

Oprócz kariery muzycznej Popek zaangażowany jest również w rozwijanie swojej kariery sportowej. Kiedyś ćwiczył krav magę, jednak z czasem zainteresował się mieszanymi sztukami walki, popularnie zwanymi MMA. W 2008 roku rozpoczął przygodę z profesjonalnymi zawodami, w których występował pod pseudonimem Popek Rak, jednak wszystko skończyło się po trzech walkach, kiedy to wspierająca go publiczność wywołała zamieszki. Od dwóch lat Popek współpracuje z polską federacją MMA, a jego pierwszym przeciwnikiem był Mariusz Pudzianowski, muzyk jednak został pokonany przez nokaut.

Zakrwawiony Popek biega po lesie

Już niedługo, bo 6. października Popek stoczy kolejną walkę, tym razem w Londynie. Jego przeciwnikiem będzie Erko Jun pochodzący z Bośni i Harcegowiny. Fani na bieżąco informowani są na portalach społecznościowych na jakim etapie przygotowań i treningów jest Popek dzięki filmikom i zdjęciom, którymi artysta często się z nimi dzieli. Do walki został już niemalże równy tydzień, tymczasem Popek opublikował filmik pokazujący go całego we krwi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

III wojna światowa: 5 jasnowidzów, którzy przewidzieli...

Na Instagramie pojawił się filmik w którym już na samym początku widzimy zakrwawioną twarz Popka. Dalej sportowiec tłumaczy, że właśnie ćwiczył na łonie natury przeskoki, kiedy nagle… sam się uderzył hantlem w łuk brwiowy. Na szczęście ciężar był niewielki, rana więc nie jest poważna. Oczywiście pod wpisem natychmiast pojawiły się również dziesiątki komentarzy.

– O matko Popek mam nadzieje ze wszystko ok – napisała fanka.

– Popek trenuje nokauty na samym sobie – śmieje się inny fan.

Miejmy nadzieję, że w zbliżającej się walce Popek będzie równie twardy co w potyczce z hantlem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Uważajcie na Popka w lesie

Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Boli od samego patrzenia. Lewandowska znowu oberwała, tak mocno jeszcze nie było
  2. Jarosław Kaczyński ma bliskie relacje z posłanką PiS! Jej siostra ujawnia całą prawdę
  3. Tadeusz Rydzyk zamieszany w ogromną aferę! Usunęli niewygodnego człowieka

10 niewyjaśnionych śmierci w III RP [ZDJĘCIA]

Zobacz również

ŹRÓDŁOinstagram.com

Redaktor, recenzent, copywriter.