Popek zaatakowany. "Co z Ciebie za ojciec?!"

Popek zaatakowany. "Co z Ciebie za ojciec?!"

Popek odkąd podbił serca ludzi w Tańcu z Gwiazdami, stale obecny jest w mediach społecznościowych. Tym razem fani ostro go zaatakowali. "Co z Ciebie za ojciec?!"

Ostatnio Popek, który mimo swojej ostrej powierzchowności jest kochającym ojcem i partnerem, przeżywał ciężkie chwile. Jego córka Julka musiała być hospitalizowana. Dziewczynka złamała rękę. Zrobiła to na tyle poważnie, że musiała trafić do szpitala, gdzie czekały ją ciężkie chwile. Jej ojciec, Popek, postanowił podzielić się ze swoimi fanami tymi strasznymi wydarzeniami. Były uczestnik Tańca z Gwiazdami zwykł swoim fanom na Instagramie pokazywać wiele momentów z życia - tak tych dobrych, jak i tych złych. Tym razem wstawił filmiki ze szpitala, na których widać zmęczoną, zbolałą Julkę, która smutnym wzrokiem patrzy w stronę rodziców. Fani zareagowali błyskawicznie, zalali go falą krytyki.

Popek mocno krytykowany

- Niech pokaże coś o sobie, a nie o dziecku, które nie jest świadome, ile osób na to patrzy. Żenada!!! - napisał jeden z internautów pod filmem. - Wszystko spoko, ale fani Popka to fani Popka, a nie jego córki. Po co udostępniać takie rzeczy? Ja bym się na jej miejscu czuł bardzo niezręcznie, gdybym przez ojca celebrytę był skazany na taką "sławę" - stwierdził pod nagraniem ktoś inny. - Pooopuś... byś pomógł córeczce, a nie nawet jak rękę złamię to chcesz robić fejm i ją dręczysz nagrywaniem zmęczoną ... - apeluje jeden z internautów. - Co z Ciebie za ojciec?! Udostępniać takie rzeczy... - pojawiają się w sieci i takie głosy. Poza falą krytyki, znaleźli się również tacy, którzy nie widzą w tym niczego złego i po prostu życzą córce Popka dużo zdrowia. To szczególnie przydatne, biorąc pod uwagę, że jego partnerka jest w drugiej ciąży. Nie od dziś wiadomo, że kobiety w tym stanie nie powinny się denerwować. Zdecydowanie wystarczy, że jako matka już martwi się o zdrowie córki. Popek fot. instagram.com/popek_oficjalnie Taniec z gwiazdami Popek Popek Fot. Instagram/PopekZOBACZ TAKŻE:
  1. Spisek za kulisami?! Kaczyński i Duda zrobili Polaków w balona
  2. Kwaśniewska publicznie to ogłosiła! Poszła w ślady męża: „WARTO!”
  3. Tragiczny wypadek polskiego polityka! Nie żyje niewinny chłopak
  4. Przerażająca tajemnica syna Zamachowskiej. Zmaga się z poważną chorobą
  5. Ten pies przeszedł gehennę. Odcięte uszy i poderżnięte gardło, nikt mu nie pomógł
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News