To już naprawdę nie mieści się w głowie. Popek domaga się od Gessler zgolenia głowy na łyso

To już naprawdę nie mieści się w głowie. Popek domaga się od Gessler zgolenia głowy na łyso Źródło: screen/YouTube/TVN Style

Popek po raz kolejny zaskakuje. Tym razem zaproponował Magdzie Gessler, aby zgoliła głowę na łyso. Kontrowersyjny celebryta wywołał prawdziwą burzę w sieci.

Popek wciąż zaskakuje. Polski raper, wokalista i zawodnik MMA wagi ciężkiej jest znany ze swoich kontrowersyjnych zachowań i wypowiedzi. Jego kariera w polskim show biznesie rozkwita. Celebryta brał już udział w programie "Taniec z Gwiazdami" i odrzucił współpracę z Marylą Rodowicz, ponieważ - jak stwierdził - są artystami z dwóch różnych światów.

Artysta o pseudonimie Popek Monster słynie też ze swojego niecodziennego wizerunku. Jego wytatuowane gałki oczne jednych przerażają, a innych inspirują. Jedna z fanek artysty postanowiła pójść w jego ślady, lecz w jej przypadku zakończyło się to ogromnymi problemami ze wzrokiem. 

Popek po raz kolejny zaskakuje. Nominuje Magdę Gessler, aby ogoliła głowę na łyso

Popek zdaje sobie sprawę ze swojej niesłabnącej popularności. Paweł Mikołajuw - tak brzmi prawdziwe imię i nazwisko celebryty - próbuje swoich sił na dużym ekranie. Obecnie angażuje się w wiele projektów, a z okazji przygotowań do nowego filmu zaczął wprowadzać zmiany w swoim wizerunku.

Aktor i raper ogolił się na łyso i swoją metamorfozą pochwalił się w Internecie. Nie poprzestał jednak wyłącznie na publikacji zdjęć. Popek stwierdził, że do zmiany fryzury zainspirowała go amerykańska gwiazda Britney Spears, która kilka lat temu ogoliła głowę na łyso. W jej przypadku był to objaw choroby psychicznej, z którą zmagała się przez długi czas. Również autorka "Kuchennych Rewolucji" padła ofiarą jego drwin:

- Pamiętacie, że kiedyś Britney Spears obcięła się na łyso. Strasznie płakała. Nominowała mnie do tego challenge’u, że mam ogolić głowę na łyso. Zrobię to, ale ja nominuję Magdę Gessler - zażartował celebryta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

To nie mieści się w głowie. Oburzeni internauci twierdzą, że Popek przesadził

Na reakcję internautów Popek nie musiał długo czekać. Jego żart wywołał ogromne oburzenie w sieci. Żart z Magdy Gessler zbulwersował internautów, jednak nie tak bardzo, jak drwiny z choroby amerykańskiej gwiazdy:

- Britney zrobiła to z powodu depresji! A on zrobił z siebie błazna i to podwójnego powołując się na nieszczęście Britney! - oburzała się jedna z internautek

- Najgorszą rzeczą dla kariery Popka była możliwość powrotu do Polski. Z idola gimbazy i sebkow stał się pajacem tańczącym w Polsacie, z którym już nawet jego środowisko się nie utożsamia. Oby zniknął całkowicie jak najszybciej - podsumowała inna osoba.

Magda Gessler nie odniosła się póki co do "nominacji" celebryty. Internauci twierdzą jednak, że jego niesmaczny żart przekroczył granice przyzwoitości.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Miliony Polek rzucą się do Lidla z pianą na ustach. Tak luksusowego produktu ZA GROSZE nie było nigdy w historii
  2. Katarzyna Glinka pokazała partnera! Wysportowany blondyn oświadczył się jej po 183 DNIACH znajomości. Zrobił to w niewiarygodny sposób
  3. Może jeszcze zdążysz! Dzisiejsza oferta majówkowa w Biedronce zwala z nóg
  4. Oto treść wizji Jackowskiego sprzed miesiąca na trwająca właśnie majówkę. Turlamy się ze śmiechu
  5. Musisz zrobić jedną ważną rzecz i Twoja emerytura wzrośnie o 10%. Emeryci zaskoczeni
  6. TVP podała wiadomość, która wstrząsnęła wieloma ludźmi. Nie żyje 15 policjantów

źródło: Pudelek

 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News