Popek w zupełnie nowej roli. "Zakonserwowali" go

Popek w zupełnie nowej roli. "Zakonserwowali" go

Popek, znany polski Raper, zawodnik MMA, a także uczestnik "Tańca z Gwiazdami" rozpoczynał swoją karierę jako członek podziemnego hip-hopowego zespołu Firma. Po konfliktach z prawem przebywał długi czas na emigracji w Wielkiej Brytanii. Teraz został twarzą żywności. 

Popek obecnie najbardziej znany członek projektu "Gang Albanii", rozpoczął działalność formacji na terenie Zjednoczonego Królestwa, gdzie przebywał przez lata aby uniknąć kary. W Polsce był poszukiwany listem gończym. To właśnie na wyspach brytyjskich zaczęła się jego transformacja. Skaryfikacja i tatuowanie oczu to tylko dwa przykłady na to jak Paweł Mikołajuw przerodził się w znaną nam dzisiaj personę o pseudonimie "Popek Monster". Gang Albanii mimo bardzo kontrowersyjnych tekstów swoich utworów osiągnął niebagatelny sukces w Polsce. Na jego fali, po powrocie do Polski Popek mógł ponownie wkroczyć na ring na galach MMA. Co prawda walki, które odbywał miały bardziej charakter "walk celebrytów" niż walk zawodowych (Raper walczył między innymi z Tomaszem Oświecińskim i Robertem Burneiką) to sukcesywnie powiększały liczbę fanów Popka. Jego popularność potwierdzały również zbierające się podczas koncertów tłumy. Niedawno Popek zapowiedział nawet, że chce zostać politykiem. Na chwilę obecną próżno jednak szukać go na listach wyborczych do nadchodzących wyborów samorządowych. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Popek w konserwie

Na etykiecie nowych na rynku konserw będziemy mogli zobaczyć podobiznę celebryty, hasło: "FIT MEAT-jakość bez kitu!", autograf "artysty" oraz bardzo dobrze znany slogan "Polecam, Popek". - Nasza konserwa została stworzona z myślą nie tylko o sportowcach ale o wszystkich ludziach zwracających uwagę na to co jedzą. Mówi się, że jesteś tym co jesz dlatego w składzie naszej konserwy znajdziesz drób i wieprzowinę, sól i szczyptę przypraw - czytamy na stronie producenta. Według pozostałych informacji produkt ma zawierać 98% mięsa. Warto również wyróżnić, że nie zawiera konserwantów i glutenu co na pewno wpasowuje się w obecne trendy na naszym rynku.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Komornik u wielkiej gwiazdy TVN. „Pół MILIONA długu”
  2. Córka Wiśniewskiego podbija internet. To najpiękniejsze dziecko w Polsce?
  3. Uczestnik „Rolnik szuka żony” w centrum internetowej wojny! Tuż po ślubie
Następny artykuł