Popek udostępnił wzruszające zdjęcie. Internauci oniemieli

Popek udostępnił wzruszające zdjęcie. Internauci oniemieli

Popek to kontrowersyjna postać w polskim show biznesie. Od lat zajmuje się rapem i jego muzyka znajdowała się na pierwszych miejscach list przebojów. Teraz muzyk udostępnił naprawdę wzruszające zdjęcie. Internauci oniemieli z wrażenia, kiedy je zobaczyli.

Popek jest dobrze znany wśród młodych ludzi. Od lat tworzy muzykę i naprawdę dobrze mu to wychodzi. Jest to jednak mocno kontrowersyjna postać wzbudzająca wiele skrajnych emocji wśród swoich fanów oraz ludzi, którzy mijają go na ulicy. W przeszłości nie należał do porządnych obywateli.

Popek i jego życie

Paweł Mikołajuw pochodzi z Legnicy. W wieku 14 lat wyemigrował z Polski i tym samym nie ukończył nauki. Jednakże nie można powiedzieć, że nie jest inteligentny, ponieważ dobrze zna język angielski oraz niemiecki, a także wie, jak utrzymać siebie i swoją rodzinę na godnym poziomie. Popek na swoim koncie ma odsiadkę. Aż 7 lat spędził w więzieniu, po wyjściu, jakiś czas później, znowu wszedł w konflikt z prawem i dokonał kradzieży z włamaniem. Wydano za nim europejski list gończy, ale dobrze się ukrywał. W końcu umorzone postępowanie i Popek mógł wrócić do kraju. Teraz przestrzega innych przed tym, co robił i mówi, że to było głupie. Muzyk daje się poznać również z dobrej strony. Widać, że dba o swoją rodzinę. Na pierwszy rzut oka nie można tego stwierdzić, gdyż jego wygląd wiele osób może przerazić. Na całym ciele ma tatuaże, również oczy. Dodatkowo poddał się skaryfikacji, która nadaje mu groźnego wyglądu. Jak widać jednak po zdjęciach na Instagramie jemu oraz całej rodzinie nie przeszkadza to.

Raper chwali się synkiem

Ostatnio pochwalił się zdjęciem swojego dziecka. W 2018 roku urodził mu się synek i kiedy tylko może, chwali się nim. Fani są zachwyceni, jak widzą ich razem spędzających czas. Teraz wstawił zdjęcie maluszka z dorobionymi wąsami i podpisał: DALSZA CZEŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Muj ziomus POPEK junior (pisownia oryginalna) - napisał raper pod zdjęciem na Instagramie. Widać, że Popek bardzo kocha swoją rodzinę i chce się nią chwalić w Internecie. Fani kochają takie zdjęcia i komentują, iż jest to najpiękniejsze dziecko show biznesu i powinien częściej wstawiać jego zdjęcia. Popek nawrócił się i teraz robi wszystko, aby jemu i jego rodzinie żyło się dobrze. popek Screen InstagramZOBACZ TAKŻE:
  1.  Gdzie mieszka Beata Kozidrak? Jej GIGANTYCZNA willa wprawia w osłupienie
  2. Nie uwierzycie w zarobki Szpaka. Taka FORTUNA jest niewyobrażalna
  3. Gorąco w programie Ogórek! Musiała interweniować ochrona
  4. Gwiazda „Rodzinki.pl” ukrywała to bardzo długo. W końcu wszystko stało się jasne
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News