To za dużo nawet na Popka. Opowiedział historię, która jeży włos na głowie

To za dużo nawet na Popka. Opowiedział historię, która jeży włos na głowie

Popek jest bez wątpienia wyróżniającą się postacią w polskim show biznesie. Jeśli nie zwraca uwagi opinii publicznej swoją twórczością, to robi to poprzez swoją niecodzienną i zdecydowanie barwną osobowość. Gwiazdor co jakiś czas dzieli się kolejnymi przeżyciami wydarzeniami ze swojego życia, które potrafią zjeżyć włos na głowie.

Popek może być obiektem drwin i hejtu, ale nie można mu odmówić tego, że wie co robić, żeby było o nim głośnio. Przeróżne historie z jego życia mogłyby posłużyć jako scenariusz filmowy do trzymającego w napięciu blockbustera. Gwiazdor nie zwalnia tempa i ponownie ujawnił nieprawdopodobne fakty ze swojego życia.

Popek szczerze o swojej miłości

Popek został pierwszym męskim gościem programu "Demakijaż" prowadzącego przez Krzysztofa Ibisza. Gospodarz postanowił zapytać Popka o jego życie uczuciowe, o którym gwiazdor rzadko opowiada. - Moja pierwsza miłość? Napisałem o tym piosenkę dosłownie dwa tygodnie temu z gitarzystą Czerwonych Gitar. To była Agnieszka. Zakochałem się w niej w wieku 15 lat. Nie skonsumowaliśmy naszego związku, ale bardzo się kochaliśmy, ja to spieprzyłem - zwierzył się Popek. Krzysztofowi Ibiszowi udało się również wyciągnąć z artysty informacji odnośnie poznania jego partnerki życiowej. Para trafiła na siebie po raz pierwszy w Londynie. - Kasię poznałem, jak prowadziłem koncert w Londynie. Zobaczyłem ze sceny, że jakaś dziewczyna stoi na drabinie. Podszedłem, zagadałem, tej samej nocy wyznałem miłość i do tej pory jesteśmy razem. Kocham ją za to, że zawsze jest, zawsze będzie - powiedział gwiazdor. Popek otarł się o śmierć? Kontrowersyjny muzyk wypowiedział się również odnośnie najtrudniejszych momentów w jego życiu. Popek zdradził, że dwa razy otarł się o śmierć, kiedy przebywał w śpiączce. - Dwa razy byłem w śpiączce, raz 6 miesięcy, a później 8. Po tym pierwszym, jak się pomodliłem po swojemu do Boga i poprosiłem go, żeby pozwolił mi chodzić i mówić, i dostałem tę szansę, wyszedłem z tego szpitala, obiecując sobie, że już nigdy tego nie zrobię - zdradził Popek. Jednak rzeczywistość nie była tak kolorowa i muzyk ponownie znalazł się w bardzo trudnej sytuacji. Raz jeszcze sięgnął po narkotyki i ponownie został odcięty od życia na kilka miesięcy. - Po godzinie byłem w tym samym pubie. Przyjąłem taką porcję LSD, że wpadłem znowu do tej samej rzeki i zasnąłem na 8 miesięcy - wyznał gwiazdor. W rozmowie z Krzysztofem Ibiszem Popek poruszył również inne wątki swojego życia, które wpłynęły na to kim teraz jest. Nie zabrakło zwierzeń odnośnie pierwszej kradzieży i z drugiej strony pierwszych legalnie zarobionych pieniędzy.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Fani na grób Kory CODZIENNIE przynoszą świeże kwiaty. „Nigdy jej nie zapomnimy”
  2. Nie żyje artysta operowy. Fani są zgodni, to koniec pewnej epoki
  3. Znany bokser skazany za… pobicie i znieważenie żony! Dalej nie przyznaje się do winy
Następny artykuł