Być może już niebawem Piotr Liroy-Marzec nie będzie jedynym raperem w polskim parlamencie. Ekscentryczny muzyk i zawodnik MMA Popek nosi się z zamiarem startu w wyborach parlamentarnych. Samozwańczy „Król Albanii” wybrał już nawet ugrupowanie, z ramienia którego postara się o elekcję.

O starcie celebryty w wyborach parlamentarnych mówiono już od kilku tygodni, jednak wielu osobom wydawało się, że to kolejny dowcip bądź fanaberia kontrowersyjnego rapera. Okazało się jednak, że Popek o karierze politycznej myśli całkiem poważnie. Niedawna wizyta na festynie organizowanym przez partię Wolność Janusza Korwin-Mikkego była nieprzypadkowa, gdyż to właśnie z listy tego ugrupowania gwiazdor wystartuje w wyborach.

W wywiadzie dla mma.pl Popek potwierdził, że nosi się z zamiarem rozpoczęcia kariery politycznej i zdradził, że to właśnie Wolność postara się wykorzystać jego popularność.

– Na pewno kandyduje z partii Wolność, ale na kogo kandyduje to się dowiecie później – oznajmił Popek w rozmowie z portalem mma.pl.

Do porozumienia pomiędzy Januszem Korwin-Mikkem a celebrytą doszło w Częstochowie podczas wspomnianego festynu partii Wolność. Przewodniczący ugrupowania nie zdradził wówczas dziennikarzom swoich planów co do Popka.

– Jeżeli któryś okręg zdecyduje się na przyjęcie na listy pana Popka, to pan Popek będzie kandydatem partii Wolność do Sejmu – mówił enigmatycznie w wywiadzie dla mma.pl.

Internetowy splendor i rozpoznawalność Popka z pewnością przydadzą się Wolności, która w ostatnich sondażach notuje fatalne wyniki, znajdując się znacznie poniżej progu wyborczego.

Źródło: mma.pl

9 przerażających katastrof z udziałem ważnych polityków

Zakład, że nie poznajesz tego znanego polskiego polityka?! Niesamowite metamorfozy wybrańców narodu

...

Zobacz również

Zobacz również