Szokujące nagranie z córką Popka! Fani wściekli "To skrajna PATOLOGIA"

Szokujące nagranie z córką Popka! Fani wściekli "To skrajna PATOLOGIA" Źródło: instagram.com/popek_oficjalnie

Popek totalnie zaszokował swoich fanów. Wszystko za sprawą ostatniego filmu, który udostępnił na Instagramie. To, co zrobił, wzbudziło falę krytyki i przerażenie. Czy raper tym razem stanowczo przesadził?

Znany w całej Polsce dzięki swojemu kontrowersyjnemu wizerunkowi, Popek w ostatnim czasie zmienił się nie do poznania. Odkąd muzyk jest ojcem, fani zaczęli dostrzegać w nim dojrzałą przemianę. Niestety, jego publikacja na nowo obudziła dawne niepokoje. Nie zmienia to faktu, że jego prawdziwa natura potrafi dać o sobie znać. Ostatnio opublikował film, na którym jego córka śpi z... papierosem w ustach!

Popek naprawdę to opublikował!

Na filmie widzimy córkę Popka, która śpi podczas ich wspólnej podróży samochodem. Całą sytuację oczywiście nagrywa raper, jednocześnie zwracając się do swojej córki: - Święty Mikołaj przyjechał! - krzyczy Popek. W tym momencie jego przestraszona córka podrywa się z siedzenia całkowicie zdezorientowana z papierosem w buzi. Muzyk kontynuuje: - Ty palisz, Julcia? - pyta córkę raper. W tym momencie papieros wypada jej z ust, a zdziwiona Julka zaczyna rozumieć, że jej tata wszystko nagrywa, więc to tylko głupi dowcip. - Tatuś Cię nabrał, kochanie! - na koniec dodaje rozbawiony całą sytuacją Popek.

Internauci: "to skrajna patologia!"

Nie trzeba było długo czekać na reakcje fanów, którzy dosłownie zalali odpowiedziami film z Instagrama. Jak zwykle podzielili się na dwa obozy atakując się nawzajem: - Popuś, ty naprawdę jesteś pie*dolnięty! - czytamy. - Za rok będzie dawał filmy, jak młoda będzie z nim blanty jarała, albo koke brała, a wy debile będziecie się cieszyć - zwraca uwagę zniesmaczony użytkownik. - Jego dziecko, a nie wasze, internetowi eksperci - stwierdza ktoś inny.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Gdyby chodziło o moje dziecko pewnie byłabym zła, ale to było takie śmieszne - stwierdziła fanka. - Poczekaj, jeszcze 20 lat i to dziecko będzie wkręcać Cię tak samo - ostrzega ktoś inny. - Biedna. Aż mi jej szkoda... to nie było fajne dla niej - komentuje użytkowniczka. - Dla mnie przesada, ale każdy chowa jak chce - czytamy. - Ciekawe czy by tak śmiesznie było jakbyś się tą fajką udławiła. Myślenie nie boli - skomentował fan. - Niektórzy naprawdę mają kije w dupie... To Tylko żart. Więcej dystansu - postanowił wziąć w obronę Popka jeden z sympatyków. Nie wiadomo, czy raper poprzestanie publikacji podobnych treści. Z pewnością tym filmem wywołał ogromną burzę w sieci.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Violetta Villas miała wiele SEKRETÓW, ale TEGO nikt się nie spodziewał! Prawda wbije was w fotel! 
  2. Kim jest mąż Oli Kwaśniewskiej? Nie każdemu spodoba się to, jak ZARABIA na życie
  3. Chris Brown aresztowany! Poważne oskarżenia
  4. Dzieje się! Hanna Lis publicznie wbiła szpilę Kindze Rusin, co na to gwiazda TVN?!
  5. Tak szybko?! Córka Kingi Rusin rozstała się już ze słynnym chłopakiem!
  6. Rozenek wzbudziła wielkie kontrowersje. Co gwiazda na siebie włożyła?
  7. Ile dzieci ma Michał Wiśniewski? Mocno się zdziwicie
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News