Popek już wie, jak będzie ubierał syna. Trzeba mu współczuć?

Popek już wie, jak będzie ubierał syna. Trzeba mu współczuć?

Popek, gwiazdor KSW, rapu i Tańca z Gwiazdami nie posiada się z radości z powodu tego, że wkrótce na świat przyjdzie jego syn. W mediach społecznościowych szczęśliwy tata chwali się tym, w co będzie ubierał dziecko. Czy już powinniśmy współczuć jego nienarodzonemu synowi?

Popek jest bardzo szczęśliwy, bo jego rodzina się powiększy. Do tej pory zawodnik KSW miał jedynie córeczkę, która niedługo będzie mogła wziąć na ręce swojego braciszka. Szczęśliwy ojciec w mediach społecznościowych chwali się zakupami dla swojego dziecka.

Popek chwali się wyprawką

Najpierw na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie ekskluzywnego wózka ze złotymi kołami. Teraz szczęśliwy tatuś pochwalił się tym, w co zamierza ubierać swojego synka. Nie są to jednak klasyczne śpioszki, jakich miliony. Zdecydowanie gust Pawła Mikołajuwa odbiega od klasycznych wyborów rodziców. Pod zdjęciem czerwonego kombinezonu w rozmiarze dziecięcym, przyszły tata napisał: "Albański książę is coming", nawiązując tym samym do swojego pseudonimu "Król Albanii", który został mu nadany, kiedy szczególnie aktywnie tworzył swoje muzyczne kawałki. Myślicie, że mama chłopczyka rzeczywiście pozwoli artyście ubierać go w ten sposób? Bądź co bądź, noszenie takich rękawic tuż po urodzeniu, zdecydowanie może być dla niego nieszczególnie wygodne. Popek Strój dla "Albańskiego księcia", fot. Instagram Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tragedia. Aktorka jest w ciężkim stanie, trafiła na OIOM
  2. Wzruszenie podczas Dzień Dobry TVN. Widzowie zamarli
  3. Nie do wiary! Słynna para polskiego sportu rozstała się
  4. Przycinanie uszu i ogonów: ten makabryczny proceder nadal ma miejsce w Polsce
  5. Fani wściekli, Kościół triumfuje. Zaskakujące wyznanie Hanny Lis
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News